22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавські комунальники цілодобово працюють задля чистоти міста

Холодний циклон накрив 25 грудня кілька областей, зокрема й Полтавщину. Комунальні служби частини регіонів працювали у посиленому режимі. Та попри значні снігопади, Полтава стала чи не єдиним містом, де комунальникам вдалося запобігти транспортному колапсу – місто працювало у звичному режимі.

Для подолання наслідків негоди у Полтавській міській раді працював штаб оперативного реагування, який очолює заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко. Тут керівники профільних управлінь і комунальних підприємств звітували, отримували вказівки, радилися і формували план роботи на найближчу добу.

У той час як у Харкові та на трасах області утворювалися величезні затори й автомобілі застрягали в сніговому полоні, полтавські комунальники забезпечили безперешкодний рух дорогами міста.

– Спочатку завданням №1 для нас було забезпечити курсування громадського транспорту, тому основні сили були кинуті на «кільце» та інші вулиці, де проходить найбільше маршрутів міського транспорту. Далі – лікарні, об’єкти соціального значення. Потім уже взялися до інших вулиць і дворів, – розповідає Олексій Чепурко.

Заступник міського голови наголосив, що основні снігоочисні роботи проводяться саме вночі, аби не заважати роботі міста, а комунальна техніка могла ефективно працювати, доки дороги порожні.

Контролювали якість прибирання снігу та сміття в місті особисто голова оперативного штабу, заступник міського голови Олексій Чепурко та секретар міської ради Олександр Шамота, які до ранку об’їжджають усі об’єкти, перевіряючи якість виконаної роботи.

– Спочатку ми згорнули сніг із проїжджої частини, забезпечивши вільний трафік у місті. Ефективність такої роботи засвідчує, що в Полтаві транспорт, на відміну від інших міст, не зупинився, – говорить Олександр Шамота. – Потім снігоочищувачі вже розширювали дороги на вулицях, роблячи їх ще більш проїзними, а навантажувачі та спеціальні вантажівки вивозили сніг із місць особливого скупчення на спеціальний заміський полігон. Так ми хочемо запобігти підтопленням та паводкам, коли сніг почне танути.

Окрему увагу комунальники приділили сміттю, якого у святкові та вихідні дні завжди більше, ніж зазвичай, і готові, за потреби, збільшити кількість виїздів, щоб забезпечити чистоту на сміттєвих майданчиках та коло них.

Керівництво міста нагадує підприємцям та орендарям, що вони мають стежити за своєю прилеглою територією та вчасно очищувати її від снігу, аби забезпечити в місті порядок та виконання норм благоустрою.

за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 08.01.2019, 15:061263
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень