19 травня 2019 • № 20 (1556)

Ювілейний турнір пам’яті Сергія Мироненка

У приміщенні полтавської бібліотеки для дітей №10 відбувся 14-й традиційний турнір з шашок серед молодших школярів пам’яті засновника фірми «Степ» Сергія Мироненка. У змаганнях узяли участь 23 шашкісти, які грали за коловою системою з контролем часу три хвилини.

Переможцем серед дівчат стала Ніна Орисенко, друге місце посіла Вікторія Ваць, третє – Анастасія Ковальська. Серед хлопців у категорії «Юні надії» (2009 р.н. і молодші) переміг Данило Пічугов, друге місце посів Гліб Іщенко, третім став Станіслав Арабський. Кращим гравцем серед хлопців категорії «Міні-кадети» (2007–2008 р.н.) виявився Микита Щербань. У фіналі він переміг Максима Іщенка, третє місце у напруженій боротьбі здобув Кирило Значко.

Призери турніру отримали грамоти від управління з питань сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації та солодкі подарунки від фірми «Степ».

Головний суддя змагань Іван Кузьминський та організатор турніру, колишній працівник дитячо-юнацького клубу за місцем проживання «Промінь» Любов Щербина розповіли про їхнього вихованця Сергія Мироненка, нагадали, що цей турнір ювілейний і проводиться щороку. Після нагородження вони привітали учасників змагань з Новим роком, побажали успіхів у навчанні та спортивних здобутків.