19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

З обходу міста комунальними службами

3 січня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко провів обхід міста разом з керівниками комунальних підприємств, підрядних організацій, які відповідають за чистоту та порядок у Полтаві, прибирання снігу тощо.

Під час обходу вулиць Монастирської, Володимира Козака, Шолом-Алейхема, Пилипа Орлика, Соборності, Небесної сотні, Гоголя, Гагаріна, Стрітенської Олексій Чепурко надав доручення щодо розчищення тротуарів та пішохідних доріжок, вивезення снігових нагромаджень, які утворились уздовж автошляхів та проїздів унаслідок роботи снігоприбиральної техніки.

Проблемним лишається питання утримання територій у належному стані, закріплених за підприємствами, установами, закладами торгівлі, громадського харчування, власниками та орендарями будинків. Не всі вони слідкують за чистотою та порядком своїх ділянок. Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста було надано доручення провести відповідну роботу з підприємцями.

Через негоду, яка вирувала в Полтаві наприкінці грудня, на дахах будинків утворилися снігові шапки та бурульки, які становлять загрозу здоров’ю та життю людей. Комунальники знімають льодові нарости та снігові маси, щоденно звертаються до полтавців із проханням бути обачними. Потенційно небезпечні місця огороджуються стрічками та попереджувальними табличками. На жаль, не всі жителі міста дотримуються правил безпеки.

Комунальні служби нагадують полтавцям, що потрібно бути обережними та не ігнорувати попереджувальні знаки. Слід бути особливо уважними під дахами будинків, балконами, лоджіями, не варто ходити під ними, не заходити за межі огороджувальних стрічок, а в місцях їх відсутності самим звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та при можливості оминати їх. Власникам автотранспорту радять не припарковувати свої автомобілі біля багатоповерхових будинків.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 10.01.2019, 12:351243
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень