24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Міняю капелюх. «Шалена» кепка Кромера — подарунок суворим чоловікам від дбайливої жінки


The Stormy Kromer cap – справжня американська легенда з більш ніж сторічною історією.

Саме такий вигляд мала та перша бейсболка, яку Іда Кромер модифікувала для свого чоловіка.
Цей головний убір народився в 1903 році, коли Джордж Кромер, напівпрофесійний бейсболіст на прізвисько Stormy (шалений), який у вільний від спорту час працював на залізниці, попросив свою дружину Іду модифікувати його улюблену бейсболку. Бейсбольна кепка має великий прямий козирок, тож у неї висока парусність, і поїзди, що регулярно проносились повз Джорджа, постійно поривами вітру зривали її з голови. До того ж кепку можна було носити лише в теплу пору року, а взимку Джорджу доводилось носити масивну та непрактичну хутряну шапку, у якій у нього сильно впрівала голова.

Завдяки оригінальному дизайну навушники швидко опускаються на вуха.
Іда розуміла, що потрібно пришити до кепки чоловіка якийсь додатковий елемент, що допоможе щільніше фіксувати бейсболку на голові й одночасно зігріватиме від холоду. Ідеальним рішенням стали особливим чином розташовані «вуха», що забезпечують тепло і захист від поривів вітру. Головна ж перчинка – незвичайна конструкція «вух», їх непотрібно розв'язувати, а можна легким рухом опустити прямо на свої вуха. Тож неочікувано навіть для себе Іда Кромер створила прекрасний варіант осінньо-зимового головного убору для шанувальників бейсболок.

Джордж залишився дуже задоволений новою-старою бейсболкою і частенько вихвалявся нею перед друзями та колегами, які дуже швидко почали просити Іду вдосконалити і їхні кепки. Уже через шість років подружжя Кромерів відкрило невелике виробництво і фірмовий магазин.

Сьогодні цей головний убір – візитна картка американської індустріальної культури. Кепки Кромера шиються тільки в США, у місті Айронвуд (штат Мічиган) з традиційних натуральних матеріалів – вовни, фланелі, повсті, вощеної бавовни, твіду. Компанія-виробник настільки впевнена в якості своїх бейсболок, що дає покупцям довічну гарантію, зокрема й трирічну на випадок втрати! Кожна кепка має індивідуальний номер, який можна зареєструвати на офіційному сайті виробника Stormykromer.com.
Павєл Москалюк, 10.01.2019, 16:31240
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень