18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Звіт про виконану роботу за 2018 рік депутата Полтавської міської ради сьомого скликання Юліана Матвійчука

Як депутат Полтавської міської ради захищаю інтереси громади, допомагаю полтавцям у вирішенні проблемних питань. Насамперед тих, що стосуються прозорості роботи комунальних закладів, створення належних умов для підприємництва, інвесторів та покращення соціальної інфраструктури міста, ремонту доріг, підтримки незахищених верств населення та відновлення історичної справедливості.

Допомагаю побратимам у російсько-українській війні на сході України. Щонайменше раз на два місяці відвідую бійців з волонтерською місією на передовій. Постійно проводжу прийом громадян згідно з графіком у партійному офісі на Соборності,14. Під час особистого прийому вирішую питання полтавців, які звертаються по допомогу.

Про діяльність у Полтавській міській раді

Протягом року написав 132 депутатських звернення, подав 12 проектів рішень. За вказаний період здійснив 128 прийомів громадян, під час яких прийняв понад 400 полтавців.

За моєї ініціативи розпочали процес порятунку Полтавського Петровського кадетського корпусу, прийнято рішення про вивішування в місті червоно-чорного прапора до визначних дат, депутати міськради звернулися до центральної влади якнайшвидше проголосувати за Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який запропонували націоналісти, і багато іншого. Домігся без-оплатного проїзду для учасників бойових дій, пенсіонерів та чорнобильців.

Порятунок будівлі Полтавського Петровського кадетського корпусу

На початку квітня я звернувся до Державної судової адміністрації України та Міністерства юстиції України з пропозицією взяти приміщення Кадетського корпусу на баланс для розміщення судів. Таким чином місто позбудеться тягаря утримання цього корпусу і водночас збереже пам’ятку архітектури всеукраїнського значення – ансамбль Круглої площі.

Депутати з мого подання нарешті виділили землю під Кадетським корпусом, прийняли будівлю на баланс міста, потім виділили 1,5 млн грн на розробку проекту її консервації та близько 90 млн грн на сам процес консервації. Питання передачі Кадетського корпусу державі розглянуть незабаром, бо через введення воєнного стану Кабмін не встиг виконати свою частину. Зрештою ми не витрачаємо бюджетні кошти, звільняємо два дитячих садки, а також громадський простір у межах будівлі з окремим входом. Дякую архітекторам, історикам, краєзнавцям та активістам організації «Save Poltava», які допомагали.

Спорудження меморіального комплексу жертвам Голодомору

Депутатський корпус підтримав мою ініціативу про створення першого в обласному центрі пам’ятника або ж меморіального комплексу пам’яті жертв страшного геноциду проти української нації. Я став співголовою тимчасової робочої групи з розробки міської Концепції спорудження меморіального комплексу жертв Голодомору на 2018–2020 роки.

Бозоплатний проїзд/харчування

Депутатський корпус 20 липня підтримав мою пропозицію щодо компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян. Ніхто не має права викидати зі своїх автобусів наших героїв! Пільгові категорії населення, зокрема учасники бойових дій, чорнобильці та афганці, мають їздити безплатно. Окрім цього, депутати одностайно підтримали пропозицію про організацію безоплатного гарячого харчування дітей та учнів пільгових категорій закладів дошкільної, загальної середньої освіти комунальної форми власності міста.


Про громадську діяльність

Брав активну участь в акціях проти будівництва розважального закладу біля історичної пам’ятки – кінотеатру ім.І.П.Котляревського. Відвідав більшість засідань кримінальної справи щодо різанини біля «Газетного ряду». Проводжу тематичні зустрічі зі студентами та школярами. До Дня Конституції провів спортивний захід на Червоному Шляху для дітей. Долучився до проведення низки вишкільних таборів «Ворскла-2018» як педагог. Приєднався до акції «Маю право на своє паркувальне місце в Полтаві». Допоміг облаштувати паркувальні місця для людей з особливими потребами. Разом з активістами прибирав Прирічковий парк від сміття.

Долучився до акцій з вимогою змінити виборчий закон Януковича, ухвалити новий виборчий закон за відкритими списками. Брав участь у низці громадських форумів. Разом з побратимами та поліцією на Травневі свята патрулював вулиці міста.

Був співорганізатором багатьох патріотичних акцій: «Ланцюг єднання», «Живий тризуб». Допоміг організувати патріотичний автопробіг у День прапора, всеукраїнські змагання з паракінного спорту, вшанування жертв політичних репресій в урочищі Триби під Полтавою. Узяв участь у заході пам’яті побратима, бійця «Легіону Свободи» Дмитра Коряка. Відкрив меморіальну дошку Симону Петлюрі та багато іншого.

Дякую всім, хто допомагає мені вирішувати важливі питання міста та захищати інтереси громади. Слава Україні!
Іван Мольченко, 24.01.2019, 11:421444
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень