18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: замість інерції — миттєва реакція

Узявши відповідальність за житлово-комунальне господарство Полтави, команда Олександра Удовіченка розв’язує проблеми, що накопичувалися роками.

Одна з них – нульова реакція комунальних підприємств на звернення полтавців. Донедавна так було і на КП «Міськсвітло». Лише коли його очолив представник команди «Рідне місто» Роман Кікоть, ситуація нарешті зрушила з мертвої точки.

– Чому звернення людей часто ігнорувалися? – запитує він і сам дає відповідь. – Зрозуміло, коли є об’єктивні причини – брак техніки чи робочих рук, це одне. Ми заклали в бюджет кошти і на покращення матеріальної бази, і на підвищення заробітної плати електрикам. Це пришвидшить роботу, зменшить кількість заявок. Але була й інша, зовсім відмінна причина – просто діяла інерція байдужості.

Довгі роки система саме так і працювала, фактично перебуваючи в іншій реальності, ніж полтавці. Роман Кікоть наводить приклад.

Жителька Полтави Лідія Петрівна два роки просила міську владу допомогти з відновленням освітлення провулку Ароматичного. 65-літня ветеран праці давно поховала чоловіка, інших рідних у місті не має. Допомоги чекати нізвідки, доводиться покладатися на сусідів. Річ у тім, що в будинку Лідії Петрівни відсутні вигоди, тому жінка ходить по воду до колонки в кінці провулку. Узимку темніє рано, ліхтарі не горять, на дорозі слизько, відро важке… Одне слово, кожен похід по воду перетворюється на довгу, виснажливу й небезпечну подорож.

Полтавка залишила номер свого телефону, за яким Роман Кікоть подзвонив особисто. Домовилися про зустріч, під час якої він обстежив провулок:
– Нічого надскладного не виявилося – слід було лише замінити пошкоджений під час ремонтних робіт кабель і п’ять старих ліхтарів, які вийшли з ладу.

Наступного дня бригада «Міськсвітла» оперативно вирішила питання, яке залишалося в «підвішеному» стані два роки. Дякувала не лише заявниця, а й сусіди – теж люди похилого віку.

– Настав час змінювати алгоритм нашої роботи, – переконаний Роман Кікоть. – Ми працюємо для полтавців, і між нами не повинна бути стіна.

Житлово-комунальне господарство оновлюється. Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць
Іван Мольченко, 31.01.2019, 12:54152
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень