20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Депутати команди Андрія Матковського переймаються питанням прибирання снігу у віддалених мікрорайонах


Цьогорічна зима для Полтави видалася особливо сніжною. Щоб забезпечити безперешкодне пересування містом, щойно розпочалися снігопади, комунальні служби стали до роботи. Прибирання у віддалених мікрорайонах міста особисто контролюють депутати міської ради від команди Андрія Матковського «БПП «Солідарність», які закріплені за цими округами.

Вячеслав Федоряка.
Депутат Полтавської міськради Вячеслав Федоряка говорить: важливо, щоб курсував транспорт, а особливо, якщо того буде потребувати ситуація, змогла проїхати карета швидкої допомоги. Депутат звернув увагу на те, що найбільших клопотів зазвичай завдає розчищення дворів, але, незважаючи на складнощі, і їх вдалося розчистити.

– Прочистили шлях до заводу, маршрут громадського транспорту на Половках і ДСК. Цією дорогою їздять і жителі, і робітники промвузла, – розповів Вячеслав Федоряка. – Контролювати такі процеси та сприяти тому, щоб полтавці мали змогу безперешкодно пересуватися містом за таких погодних умов, – наш обов’язок.

Віталій Павлій.
Про жителів селища Рибці піклується його голова, депутат Полтавської міської ради від фракції «БПП «Солідарність» Віталій Павлій.

– Прочищаємо навіть найвужчі стежки, щоб було зручно ходити, особливо людям похилого віку та дітям, – говорить депутат. – Команда Андрія Матковського переймається проблемою прибирання снігу у віддалених мікрорайонах, адже дуже часто ці території залишають на останок. Нині на території Рибців вдалося пробити дорогу і створити можливість дістатися із селища до міста та навпаки.

Переймаються прибиранням снігу і на території селища Вакуленці. Депутат міської ради від фракції «БПП «Солідарність» Юлія Мелкумова особисто контролює процес прибирання. Говорить: спільно з комунальними службами роблять усе для того, аби жителі селища відчували, що вони – теж частина територіальної громади міста і про них так само піклуються.

– Головне, щоб транспорт курсував, могла дістатися «швидка», діти мали змогу ходити у школу, – говорить депутат. – До нас звертаються люди з інвалідністю з проханням прочистити виходи із дворів. Тож ми беремо маленький тракторець і прочищаємо ці провулки.

Юлія Мелкумова зауважує: якщо знову буде негода, комунальні служби та вона особисто завжди напоготові.

Катерина Орловська
Іван Мольченко, 31.01.2019, 13:27171
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень