19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Олександр Глазов: «Наше завдання — втілити ідеї громади щодо розвитку нашого міста»

Уже четвертий рік поспіль у Полтаві діє міська програма, спрямована на залучення жителів міста до розподілу частини бюджетних коштів, іншими словами – бюджет участі. Протягом минулих років вдалося втілити в життя чимало цікавих та потрібних проектів, які пропонували саме полтавці. Нині реалізація ініціативи залучення жителів міста триває. Активно втілюються ідеї, що здобули перемогу в останньому конкурсі.

25 січня відбулася робоча зустріч із авторами проектів-переможців, що заплановані до реалізації у 2019 році, – «Комфортність громадського простору мікрорайону Яківці» та «Зелена алея» на Вороніна.

Такі зустрічі проходять безпосередньо на місцях втілення проектів. Голова робочої групи, заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов зауважив, що це робиться для того, аби реально оцінити масштаб робіт, обговорити все, спираючись на фактичні показники.

– Під час конкурсу автори намагаються якомога точніше передати всі тонкощі своїх проектів, надають розрахунки тощо. Проте, тільки оглянувши та реально оцінивши ситуацію безпосередньо на місці, можна зрозуміти, як виконувати запропоновану ідею, – наголосив Олександр Глазов. – Зустрічі з авторами – початковий етап у реалізації проектів. На всіх етапах вони будуть залучені до процесу. Ми все робимо для того, аби втілити в життя саме те, що задумав автор, наше завдання – реалізувати ідеї громади щодо розвитку нашого міста.

Цього разу експерти оглянули територію, де заплановане облаштування громадського простору на вулицях Спартака та Нагірній. Зазначений проект передбачає належне освітлення вулиць, придбання та облаштування автобусних зупинок. Співавтор проекту Вік-торія Писаренко розповіла, що облаштування цієї території просто необхідне.

– Аби забезпечити зручність та комфорт людей при очікуванні громадського транспорту, потрібно замінити зупинки, зробити освітлення.

Окрім того, цього дня фахівці оглянули територію на вулиці Колійній, де запланована реалізація проекту «Зелена алея». Відповідно до нього, тут передбачене встановлення альтанок, лавочок, вирубування дикорослих рослин, облаштування пішохідної зони. Цей проект належить до малих, його вартість – 500 тис. грн.

– Така зона потрібна для всіх жителів мікрорайону Вороніна: і для мам з дітьми, і для молоді, і для людей старшого віку, – зауважила Лариса Карпова, автор проекту-переможця «Зелена алея». – Тут заплановано встановити зручні лавочки, невеличкі альтанки для комфорту.

Зустрічі з авторами-переможцями бюджету участі тривають.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 31.01.2019, 13:46153
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень