20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

На роботі працівників господарської групи «Полтававодоканалу» тримаються чистота та добробут комунального підприємства


Працівники господарської групи «Полтававодоканалу» починають свій робочий день раніше за всіх на підприємстві. Узимку стають до роботи о сьомій ранку, улітку – о шостій. Вони слідкують за порядком як у приміщеннях, так і на навколишніх територіях. Кредо цих трудівників: «Порядок скрізь – понад усе!».

26 років віддала комунальному підприємству Любов Даншина. Починала озеленювачем у теплицях.

– Пам’ятаю, яким було підприємство тоді, пам’ятаю, який воно пройшло шлях, як змінювалося. Я прийшла сюди підсобним робітником, а з 2011-го працюю машиністом прання ремонту спецодягу, – розповідає жінка.

Вона ветеран праці комунального господарства і пишається своєю роботою.

– Професія комунальника – гарна професія. Свою роботу, звісно, люблю, інакше не пропрацювала б тут стільки років.

Вадим Заварикін на «Полтававодоканалі» 22 роки, 15 із них працює робітником з благоустрою. Щодня, каже, іде на роботу із задоволенням:
– Кожна професія важлива й потрібна. Потрібні кухарі, лікарі, вчителі, озеленювачі. Хтось же має доглядати за рослинами, слідкувати, щоб квітники та газони були в порядку й радували око, – говорить Вадим.

Ольга за чотири роки праці, каже, дуже звикла до колективу.

– Тут усі добрі, дружні, прагнуть допомагати одне одному, як рідні. У такому колективі дуже приємно працювати, про іншу роботу навіть не думала.

У господарській групі на водозаборі №2 Лариса Бєлозерова та Ганна Перерва працюють уже вісім років, доглядають рослини.

– Особливо у нас дуже гарно влітку, коли квітнуть троянди. Око милують. І всі часто дякують нам. Особливо діти під час екскурсій вигукують: «Яку ж красу ви тут створюєте!». І так приємно після цих слів працюється. Хочеться, щоб ще краще й гарніше все навколо було! – ділиться Лариса Бєлозерова.

Ольга – серед новачків у господарській групі. Працює три місяці:
– До цього працювала й адміністратором, і інженером, і продавцем. Різні професії спробувала на собі. Але тепер уже повністю відчуваю себе комунальником. Працюю на першому водозаборі, теж доглядаю за рослинами. Така робота радує і надихає, – розповідає Оля.

В абонентському відділі майже десять років працює Світлана. Специфіка роботи тут, говорить, у постійному напливі людей.

– Люди різні приходять: і ввічливі, і не дуже. Якщо доводиться спілкуватися, потрібно бути готовим до різних ситуацій, у тім числі й до конфліктних. Але до всього можна звикнути, якщо любиш те, що робиш, – ділиться Світлана.
Тетяна Алєксєєнко разом з чоловіком Анатолієм наводять лад на території абонентського відділу підприємства на Спаській, 9.

– Роботи завжди вистачає, у будь-яку пору року. Узимку – відкидати сніг, восени – прибирати листя, навесні і влітку теж завжди є робота. Часто повз нас проходять і старенькі, і діти, дякують за нашу роботу. Від цих слів наснаги ще більшає. Тож стараємося, щоб усюди було чисто, аби всі були задоволені.

Попри те що стаж роботи у всіх цих трудівників різний, вони однаково з любов’ю ставляться до своєї праці. Адже головне для них – створювати скрізь комфорт та затишок, працювати на благо як своїх колег, так і відвіду-
вачів комунального підприємства.

Прес-служба «Полтававодоканалу»
Іван Мольченко, 31.01.2019, 15:55162
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень