21 квітня 2019 • № 16 (1552)

З єдиним голом під завісу зборів

Футболісти «Ворскли» завершили перший тренувальний збір в Анталії, де провели чотири товариські матчі. 27 січня в останньому контрольному спарингу суперником полтавців був сербський середняк – клуб «Младость». У ньому тепер грає 38-річний Йован Маркоскі. Екс-ворсклянин вийшов на поле у стартовому складі під п’ятим номером і змінився в другому таймі. Долю зустрічі вирішив епізод на останній хвилині гри. Мисика не за правилами, на думку арбітра, атакували у штрафному майданчику сербів, і Карека ударом із 11-метрової позначки забив єдиний гол ворсклян на зборі.

Молодіжний склад «Ворскли» залишився в Анталії. Підопічні Віталія Косовського провели два контрольні поєдинки. У першому поступилися польській «Віслі» 0:2, в іншому переграли македонську «Шкупі» – 3:1.

За кілька днів головна команда «Ворскли» розпочне другий етап підготовки в Туреччині. Упродовж двох тижнів підопічні Василя Сачка планують провести п’ять спарингів.

2 лютого – «Раднік» (Сурдуліца, Сербія).
4 лютого – «Спартак» (Суботіца, Сербія).