20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: не економити на людях

Узявши відповідальність за житлово-комунальне господарство Полтави, команда Олександра Удовіченка розв’язує проблеми, що накопичувалися роками.

Вакуленці, Вороніна, Червоний Шлях, Рибці, Крутий Берег, Рогізна, Залізничників – усі ці селища мають свої приваби. Особливо влітку, коли надходить пора відпочинку. Тут можна хоча б на часину забути про оглушливу владу цивілізації й відчути себе природною людиною.

Але цивілізація – не лише тягар, а й видимі переваги. Жителі віддалених селищ можуть позаздрити полтавцям, які не переймаються проблемами каналізації. Адже коли в тебе перед будинком вигрібна яма, мусиш постійно за нею слідкувати й думати над тим, як і коли викачувати її. Селищ два десятки (додамо сюди ще й приміські села, тісно зв’язані з Полтавою), будинків тисячі, вигрібних ям – теж.

Водночас із приватниками асенізаційні послуги тамтешнім жителям надає КАТП-1628. Приємна особливість полягає в тому, що лише воно обслуговує пільговиків на умовах 50% знижки, тож замість 500 грн вони платять 250. КАТП-1628 зиску з цього не отримує, навіть навпаки – їхати далеко, витрати пального значні. Але керівник, член команди «Рідне місто», Тарас Бойко знайшов на підприємстві внутрішні ресурси для подальшої допомоги пільговим категоріям.

– Щоб замовити асенізаційну машину, – говорить він, – людина має зробити заявку на КАТП-1628, їй випишуть рахунок, який замовник оплатить у банку й принесе чек-підтвердження. Пільгова черга розписана на два місяці вперед, і це показник того, наскільки асенізаційні послуги користуються попитом.

Тарас Бойко уважно контролює надання цієї соціально важливої послуги. Намагається детально розібратися в кожній ситуації, а вони бувають різні.

Ніна Солодковська з Щербанів завжди замовляє асенізаційну машину не в приватника, а в КАТП-1628. Як удова чорнобильця має право на знижку. Та й, якщо чесно, рада її використати, бо за нинішньої дорожнечі гроші зайвими не бувають.

Літня жінка, як завжди, зробила заявку на КАТП-1628 і стала в пільгову чергу на лютий. Однак вигрібна яма Ніни Яківни до лютого чекати не захотіла. На другий тиждень після Нового року Солодковська прийшла до диспетчерської підприємства в сльозах, прохаючи допомоги. Порушувати чергу не за правилами, але ситуація, коли фекалії невпинно заливають подвір’я, а господиня в розпачі, спонукала Тараса Бойка піти жінці назустріч. Він відправив машину на Черняховського, 31. Та двічі застрягала в снігах, тож працівники КАТП-1628, щоб проїхати, ще й вулицю прочистили.

Вигрібну яму викачали в п’ятницю. А вже в понеділок зворушена жінка прийшла на підприємство, щоб подякувати за розуміння.

– Економити на людях – остання справа, – підкреслює Тарас Бойко. – Цим правилом ми керуємося в повсякденній роботі.

Житлово-комунальне господарство оновлюється. Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць
Іван Мольченко, 07.02.2019, 15:44279
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень