20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Голова Шевченківської районної у місті Полтаві ради звітував за рік роботи

Під час засідання 32-ї сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради, 31 січня, голова районної ради Дмитро Задворкін прозвітував про роботу, яку виконав протягом минулого 2018 року. Він доповів про зроблене в галузях соціального захисту, житлово-комунального господарства тощо.

Так, очільник районної ради від команди Андрія Матковського Дмитро Задворкін доповів, що на здійснення повноважень ради, райвиконкому та його структурних підрозділів у 2018-му до районного бюджету надійшло 406,3893 млн грн. Більшість цих коштів була використана для фінансування державних програм соціального захисту населення. Загалом на сьогодні цієї підтримки потребує до 60% громадян, які проживають на території району.

Соціальний захист

Багато уваги голова райради приділяє питанням соціального забезпечення жителів Шевченківського району.
– Важливими питаннями завжди залишались питання соціального забезпечення осіб з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян, дітей-сиріт, одиноких матерів, багатодітних, малозабезпечених сімей з дітьми, ветеранів, інших соціально незахищених громадян, які потребують допомоги і підтримки. Саме ці завдання пріоритетні в роботі, – наголосив Дмитро Задворкін. – Так, управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської райради надає городянам 48 видів послуг.

Водночас голова райради повідомив, що торік він досяг домовленостей із Департаментом соцзахисту населення Полтавської обласної державної адміністрації та головою ОДА щодо внесення управління до обласної Комплексної програми соціального захисту й соціального забезпечення населення області на 2013–2020 роки. Це дасть змогу придбати новий спеціалізований автомобіль, що надаватиме послуги соціального таксі для жителів Шевченківського району, які не здатні пересуватися самостійно. За підтримки депутатів Полтави та регіону на найближчих сесіях із міського та обласного бюджетів будуть виділені кошти в співвідношенні 50:50 для закупівлі означеного транспортного засобу.

Ефективність роботи управління, оперативність у наданні послуг істотно залежать і від матеріально-технічного забезпечення. Серед іншого торік вирішувалось і питання забезпечення управління матеріально-технічними ресурсами:
– Щоб покращити роботу управління соцзахисту, забезпечити проведення повної монетизації субсидії та пільг, нині ми працюємо також над питанням заміни комп’ютерної техніки – необхідне оновлене програмне забезпечення, – сказав Дмитро Задворкін. – Та й загалом намагаємося впроваджувати новітні технології. Нині оновлюємо сайт районної ради. Старий був створений ще 2008 року й на сьогодні застарів. Із 31 січня 2019-го в нас уже працює демо-версія нового сайту (www.new.okt-rada.gov.ua). Були впроваджені елементи i-gov. Це допомагає жителям Шевченківського району користуватися послугами управління соцзахисту населення (щодо субсидій, різних видів допомоги тощо) через інтернет.

Підтримка Територіального центру обслуговування населення

Особливу увагу приділено підтримці Територіального центру обслуговування населення, що надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують допомоги. Торік із міського бюджету вдалося залучити кошти на ремонт закладу. У результаті повністю відремонтований другий поверх, утеплений фасад, а заміна покрівлі дозволила восени 2018 року заощадити на опаленні близько 20 тис. грн. Так, уже за кілька місяців був отриманий позитивний результат щодо економії енергоресурсів, а терцентр залишився одним із найкращих серед аналогічних закладів України (звання кращого він отримав іще 2009 року).

Дмитро Задворкін прозвітував перед депутатами райради про виконану 2018 року роботу.
Робота зі зверненнями громадян

– Підтримка зворотного зв’язку з полтавцями не менш важлива в роботі, – підкреслив Дмитро Задворкін. – Під час особистого прийому громадян найбільше жителів Шевченківського району турбували питання, що стосувалися житлово-комунального господарства. Як представник громади в місцевих органах влади я намагався розв’язати якомога більше з озвучених городянами проблем.

Так, 2018 року було вирішене питання щодо капітального ремонту покрівель будинків на вул.Юрія Побєдоносцева,8, 10, 15. Дахи в цих житлових спорудах перебували в аварійному стані. Також торік було завершене будівництво першої черги водогону на вулиці Шилівській. Нині тривають останні погодження для її підключення. На цей водогін люди чекали багато років.

Створення зон для рекреаційного відпочинку

Ще одним важливим досягненням минулого року став для ради Шевченківського району побудований за підтримки депутатів міської ради, зокрема Андрія Матковського, новий спортивний майданчик на Івана Мазепи,32. До нього ввійшли куточки для гри в баскетбол, занять із воркауту і настільного тенісу. Цей майданчик відповідає всім стандартам для проведення офіційних змагань. Його відкриття заплановане на весну. Крім того, у поточному році на цьому об’єкті планується вдосконалити спортивне знаряддя та покрити баскетбольний майданчик гумою.

Світлана Анатольченко
Іван Мольченко, 07.02.2019, 15:47260
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень