19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Понад чотири мільйони гривень виконавчий комітет спрямував соціально незахищеним категоріям населення

Під час засідання виконавчого комітету, яке відбулося 6 лютого, його представники розглянули 14 питань порядку денного. Серед них – рішення, що стосується соціального захисту жителів міста: учасників АТО, полтавців, що потребують матеріальної допомоги на лікування, підтримки благодійних та громадських організацій.

Серед іншого на виконання програми соціального захисту населення «Турбота» на 2019 рік жителі міста отримають матеріальну допомогу на загальну суму 4 млн 71 тис. 662 грн.

Одноразову матеріальну допомогу спрямовано двом учасникам АТО по 1 тис. грн кожному.

На загальну суму 5 тис. грн матеріальної допомоги буде виплачено двом родинам, у яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС першої категорії.

Щомісячно протягом 2019 року проводитиметься виплата матеріальної допомоги:
– 12 особам з тяжким захворюванням та батькам (опікунам або піклувальникам) дітей до 18 років із захворюванням, по 3 тис. грн кожному загальною сумою 432 тис. грн.
– особам з трансплантованими органами для придбання лікарських засобів на загальну суму 1 млн 246 тис. грн.

Окрім того, зазначеним рішенням передбачено фінансування у 2019 році благодійних організацій та громадських організацій ветеранів, осіб з інвалідністю, чорнобильців, реабілітованих на загальну суму 2 млн 386 тис. грн.

– Діяльність ветеранських організацій сьогодні дуже важлива, адже вони опікуються питаннями людей, які брали участь у Другій світовій війні й відбудовували нашу країну. Це наші батьки та діди, діти війни, пенсіонери. Вони в силу своїх можливостей допомагають ветеранам адресно, здійснюють роботу з патріотичного виховання молоді тощо, – зауважив голова найбільшої фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Андрій Матковський. – Аби такі організації мали змогу існувати, провадити свою діяльність, займатися такою важливою справою, депутати міської ради включили їх до програми соціального захисту «Турбота». Нині ж виконком організовує виконання рішення депутатів міської ради.


Зазначеним рішенням виконкому передбачене фінансування таких громадських та благодійних організацій:
– ради Полтавської міської організації ветеранів на загальну суму 134 тис. 400 грн;
– відокремленого підрозділу Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій у м.Полтаві на загальну суму 46 тис. грн;
– Полтавської міської спілки ветеранів війни в Афганістані на загальну суму 57 тис. 100 грн;
– ГО «Полтавське міське громадське товариство інвалідів «Чорнобиль» на загальну суму 50 тис. грн;
– ГО «Спілка ветеранів та випускників Полтавського вищого зенітного ракетного командного червонопрапорного училища ім.генерала армії М.Ф.Ватутіна» на загальну суму 92 тис. грн;
– Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України на загальну суму 50 тис. грн;
– БО «Реабілітаційний центр «Вихід є!» на загальну суму 120 тис. грн;
– БО «Зернятко» на загальну суму 200 тис. грн;
– ГО «Команда небайдужих» на загальну суму 100 тис. грн;
– БО «Світло надії» на загальну суму 896 тис. 290 грн;
– БО «Світло надії» на реалізацію соціального проекту «Університет третього віку» на загальну суму 640 тис. 420 грн.

Окремим рішенням виконкому «Про виділення коштів» спрямували 232 тис. 500 грн.

Так, одноразову матеріальну допомогу отримають:
– десять учасників АТО по 1 тис. грн кожний.
– 272 особи з інвалідністю – учасники бойових дій на території інших держав до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав по 700 грн кожний;
– 43 члени сімей померлих учасників бойових дій на території інших держав до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав по 700 грн кожному;
– особа, якій виповнюється 102 роки, – 2 тис. грн.

Також під час засідання виконкому розглянули питання, що стосується визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів закладів загальної середньої освіти до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі.

– Міська влада, відповідно до програми соціального захисту «Турбота», забезпечує безплатний проїзд до місця навчання і додому учнів шкіл у тролейбусах, – зауважив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко від команди «Рідне місто». – При міській раді утворена комісія з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів шкіл до тих, хто сплачує проїзд. У зв’язку з кадровими змінами вносяться зміни і до складу цієї комісії.

Окрім того, відповідно до зазначеного рішення, КП «Полтаваелектроавтотранс» доручено надати пропозиції щодо розрахунку коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів шкіл до пасажирів, що оплачують проїзд у тролейбусі для розгляду комісією.

Ухвалили під час засідання виконкому і рішення стосовно проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Яблуневою та Лазурною.

Так, 19 лютого о 10.00 у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради за адресою: вул.Небесної сотні,1/23, відбудеться презентація проекту детального плану території.

З 7 лютого по 19 березня – прилюдне експонування проекту містобудівної документації в приміщенні Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності,36.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 07.02.2019, 15:56336
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень