21 серпня 2019 • № 33 (1569)

Легіонери почали забивати

На другому турецькому зборі в Анталії полтавська «Ворскла» провела два контрольних матчі, в обох нашими суперниками стали сербські команди.

Зустріч проти «Радника» (Сурдулиця) завершилася нульовою нічиєю. Ворскляни провели гру проти сербського середняка двома різними складами. Це став п’ятий контрольний матч команди Василя Сачка під час зимової перерви, і в жодному з них за 450 хвилин полтавці не спромоглися забити гол із гри. Напередодні цього поєдинку Тарас Саків підписав із «Ворсклою» новий дворічний контракт.

4 лютого наші футболісти провели черговий контрольний спаринг проти ще одного середняка чемпіонату Сербії – «Спартака» (Суботіца) і виграли 4:2. Дублем відзначився новачок клубу хорват Шехіч.
Момент товариського матчу «Ворскла» – «Спартак» (Сербія).
«Ворскла» (Україна) – «Спартак» (Сербія) – 4:2
Голи: Кобахідзе, 24, Шехіч, 52, 84, Керкез, 65 (автогол) – Обрадовіч, 35, Текьяжкі, 69.

«Ворскла»: Ткаченко (Шуст, 46), Пердута (Сапай, 62), Чижов (Мартиненко, 56), Чеснаков (Даллку, 62), Артур (Саків, 62), Скляр (Васін, 62), Шарпар (Петровіч, 56), Ребенок (Кане, 62), Кобахідзе (Шехіч, 46), Габелок (Мисик, 62), Карека (Коломоєць, 46).

Наступний спаринг гравці «Ворскли» проведуть 7 лютого проти боснійської команди «Железнічар».