21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Депутати міської ради попередньо розглядають проекти рішень чергової сесії

Напередодні засідання чергової сесії Полтавської міської ради проекти рішень розглядають під час постійних комісій.

12 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, яке провів її голова Олександр Кісільов. На порядку денному засідання – розгляд поточних та планових питань комісії, а також проектів рішень 21 сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.

Серед проектів рішень, які депутати розглянули під час комісії, такі, що стосуються надання дозволу з проведення експертної грошової оцінки, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, надання земельних ділянок, затвердження проектів розподілу територій тощо.

13 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, яке провів її голова Олександр Кудацький.

Депутати розглянули проекти рішення, що стосуються внесення змін до Програми розвитку комунальних підприємств галузі охорони здоров’я, Програми реалізації сімейної та гендерної політики, затвердження «Положення про порядок призначення та виплати іменної стипендії Полтавської міської ради провідним та перспективним спортсменам міста Полтава» тощо.

Окрім того, на засіданні розглянули проект рішення ради «Про проведення молодіжного проекту «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування м.Полтава». Заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов розповів, що мета проекту – виявлення, підготовка і залучення здібної й талановитої молоді до роботи у виконавчих органах Полтавської міської ради, районних у м.Полтаві рад.

– Учасниками проекту можуть бути молоді особи віком від 18 до 35 років. Головні завдання проекту – набуття молоддю практичних знань, умінь і навичок, створення сприятливих умов для самореалізації, розвитку лідерських якостей, управлінських здібностей, залучення їх до активної участі у культурному та громадському житті територіальної громади міста, – зазначив Олександр Глазов.

Голова постійної комісії, депутат Полтавської міської ради від фракції «Рідне місто» Олександр Кудацький наголосив на тому, що програма дасть молоді змогу дізнатися про управлінські процеси зсередини:
– Практика – це основа всіх основ. Відчути проблеми Полтави до «мозку кісток» можна тільки в установах, де приймаються рішення, що впливають на долю тисяч полтавців. Хай наша молодь вчиться працювати, розв’язуючи конкретні проблеми.

Проект рішення депутати підтримали одноголосно та рекомендували його на розгляд 21 сесії Полтавської міськради, яка відбудеться 19 лютого.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 14.02.2019, 15:43224
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень