21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Із засідання виконкому: матеріальна допомога, стипендії перспективним спортсменам та студентам, організація ремонту та реконструкції об’єктів

6 березня секретар міської ради Олександр Шамота провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено близько 20 рішень.

Вони стосувалися затвердження нових складів дорадчих комітетів, відшкодування коштів з міського бюджету за перевезення пільгових категорій громадян, а також учнів, корегування тарифів на теплову енергію тощо.

На виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота» відповідним рішенням спрямовано понад 2 млн грн жителям міста. Серед тих, хто отримає матеріальну допомогу, – учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, працівники галузі житлово-комунального господарства, з нагоди професійного свята, батьки на лікування важких захворювань у дітей.

Окрім того, під час засідання виконкому ухвалили рішення, що стосуються призначення іменної стипендії Полтавської міської ради перспективним спортсменам міста, а також кращим студентам.

Так, відповідно до рішення, призначено іменну стипендію Полтавської міської ради 26 студентам, які навчаються на відмінно або відзначилися особливими досягненнями у сфері мистецтва, науки, спорту чи громадській роботі навчального закладу, а також голові Студентської ради міста в розмірі 1 тис. грн щомісячно з 1.01.2019 по 1.03.2019 р.

Окремим рішенням затверджено склад перспективних спортсменів Полтави, які навчаються у міських спортивних школах та федераціях, регіональному центрі «Інваспорт», представляють місто у спортивних змаганнях різного рівня та мають високі досягнення у спорті. З 1.01.2019 по 31.12.2019 ці спортсмени отримуватимуть стипендії Полтавської міської ради в розмірі від 1 тис. грн до 2 тис. грн.

Ухвалили під час засідання виконавчого комітету і рішення, що стосується організації будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів. Відповідно до нього, управлінню капітального будівництва надано дозвіл на:

– будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Полтавської гімназії №17;
– реконструкцію терапевтичного відділення КП «1-ша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;
– реконструкцію відділень КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;
– реконструкцію спортивного майданчика на вул. Івана Мазепи, 32-А, біля житлового будинку на вул. Івана Мазепи, 32;
– капітальний ремонт покрівлі терапевтичного корпусу КП «1-ша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;
– капітальний ремонт дискотечно-виставкової зали Полтавського міського Будинку культури.

У зв’язку з виконанням аварійного ремонту каналізаційного колектора тимчасово буде перекрито рух транспортних засобів на Великотирновській, 1, на ділянці від автосалону «Полтава-Авто» до СТО. На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів, згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання виконкому.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 07.03.2019, 14:05160
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень