19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Близько тисячі молодих і талановитих декламували твори великої української письменниці Лесі Українки

«Беремося краще до роботи, змагаймось за нове життя!» – під таким гаслом 2 березня у Полтаві пройшов V Всеукраїнський та XV Всекримський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж, присвячений Лесі Українці.

Фестиваль учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» цього року зібрав молодь не лише з різних міст України, а й з інших країн світу. Усього ж близько тисячі юних і талановитих узяли участь у конкурсі.

Голова оргкомітету конкурсу Тетяна Захарова наголосила, що конкурс сприяє глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української письменниці Лесі Українки:
– Через слово, вокал, науково-пошукові роботи, малюнок діти та молодь намагаються донести слово Лесі Українки, пропустити через своє серце, через свою душу. Леся Українка відома на весь світ. І наші діти мають шанувати свою культуру, свої традиції.

Фестиваль-конкурс проходить у чотирьох вікових категоріях:
• учні 1-4 класів (номінації «декламація», «малюнок»);
• учні 5-7 класів (номінації «декламація», «малюнок»);
• учні 8-9 класів (номінації «декламація», «інсценізація», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «твір», «вокал»);
• учні 10-11 класів і студентська молодь (номінації «декламація», «інсценізація», «аудіовізуальний твір», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «вокал»).

Долучення юного покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідного краю, спонукання осмислення державотворчих зусиль нашого народу та його перспектив – основна мета фестивалю-конкурсу, переконаний заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов:
– Приємно, що щороку кількість учасників у фестивалі-конкурсі зростає. Це діти та молодь, які цікавляться літературою, історією, культурою, традиціями українського народу. Команда Андрія Матковського підтримує талановиту учнівську та студентську молодь Полтави. Варто також зауважити, що цього року учасниками стали не лише діти та молодь з різних куточків нашої країни, а й з інших країн світу.

Традиційно конкурс пройшов за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Під час свого слова начальник управління Олена Бабенко зауважила, що кожен учасник робить велику справу – популяризує українську культуру та історію.

По завершенні фестивалю-конкурсу «Змагаймось за нове життя!» всі конкурсанти отримали сертифікати учасників. Переможці були нагороджені дипломами, кубками та книгами.

Юлія Романенко
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 11.03.2019, 15:35165
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень