21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Представники команди Андрія Матковського звітують перед полтавцями. Звіт депутата Полтавської міської ради Сергія Луценка за 2018 рік

Моя діяльність як депутата Полтавської міської ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України. Я вдячний всім, хто на виборах віддав свій голос за мене. Намагаюсь весь час працювати так, щоб виправдати вашу довіру, а головне – змінювати на краще життя громади нашого міста.

Свій звіт умовно поділяю на дві частини: діяльність у Полтавській міській раді та робота на виборчому окрузі.

1. Депутатська діяльність у міській раді

Протягом 2018 року взяв участь у шести сесіях Полтавської міської ради.

За звітний період як голова постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики організував та провів десять засідань, із них – три виїзних. На контролі комісії перебуває чотири міських цільових програми. До мене як голови комісії надійшло 12 звернень від громадян Полтави, усі вони були своєчасно розглянуті та надана допомога.

Як голова постійної депутатської комісії включений до складу міської комісії з питань нагород (присутній у 2018 році на десяти засіданнях) та комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Київської районної у м.Полтаві ради (присутній на семи засіданнях).

Спільно з депутатами команди Андрія Матковського знайшли шляхи, аби вберегти одне з комунальних підприємств міста – «Декоративні культури».

Погодиться кожен, що знищити підприємство – просто, але для того, аби створити нове – потрібен значний фінансовий ресурс. А щоби новостворена структура почала розвиватись, необхідно ще й чимало часу. Мені довірили виконувати обов’язки керівника цього комунального підприємства. Так, разом ми змогли зберегти «Декоративні культури», працюючі залишись на своїх робочих місцях. Нині ж підприємство продовжує забезпечувати чистоту і порядок нашого міста: прибирати парки та сквери від снігу взимку і уквітчувати їх влітку.

У складі об’єднаної команди депутатів Полтави беру участь в обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад, за результатами якої формується обласна збірна для участі у всеукраїнській спартакіаді. Будучи капітаном об'єднаної Полтавської команди з міні-футболу особливо пишаюсь результатом минулого року. По-справжньому дружній полтавській команді із представників різних політичних партій та рівнів рад вдалося досягти почесного четвертого місця серед 29 команд-учасниць, гідно перегравши основних фаворитів спартакіади та призерів минулих років – команди Машівки, Котельви та Гадяча.

2. Робота на виборчому окрузі

Пріоритетом своєї діяльності в Полтавській міській раді вважав і вважаю роботу на виборчому окрузі. Я залишаюсь депутатом міської ради, за ким закріплено два найбільші за територією і кількістю виборців округи – 6-й округ у Київському районі і 37-й округ у Подільському районі.

Прийом громадян веду кожну другу середу місяця з 15.00 по 17.00 у приміщенні Подільської районної у м.Полтаві ради (кім. 206). Я ніколи не змушую людину приходити на прийом, писати звернення до депутата. Зателефонувавши на мій мобільний номер (066) 873-19-99 (який був надрукований у моїй передвиборній листівці, є на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету, неодноразово публікувався у ЗМІ), виборець відразу має змогу отримати консультацію, відповідь на своє запитання, допомогу відповідно до моїх повноважень.

Так, у 2018 році за мого сприяння десять чоловік отримали матеріальну допомогу на лікування. За моїм письмовим зверненням вулиця Героїв Крут (колишня назва – Правди) була відремонтована у 2018 році. У відповідь на звернення жителів провулка Тунельного до мене як депутата Полтавської міської ради було завезено п’ять машин бракмаси та засипано провулок (довжиною 160 м); одну машину бракмаси завезли для ремонту дорожнього покриття на вулиці Героїв Крут.

Відповідно до моїх пропозицій на 2018 рік була здійснена заміна старих дерев'яних вікон на металопластикові, старих дверей на нові у шестипід’їзному будинку на Халтуріна,13; спилювання сухих та хворих дерев у парку на Червоному Шляху та за кошти міського бюджету було висаджено 16 дерев різних порід, три ялини та 39 кущів магнолії у цьому ж парку.

У березні 2018 року під час підтоплення селища Вороніна за моїм особистим зверненням був задіяний потужний екскаватор, що дало змогу своєчасно й оперативно розчистити вхідні-вихідні канали водовідвідної системи від льоду та замулення на вулицях Тунельній (у трьох місцях), Кармелюка,17, провулку Барвистиму. Брав особисту участь в організації відкачки поверхневих вод із помешкань жителів селища.

У листопаді 2018 року сприяв вирішенню поновлення теплопостачання будинку на Зіньківській,11/31 (ЖБК «Бузок»).

Напередодні Дня Перемоги разом із членами селищного комітету та іншими небайдужими жителями Червоного Шляху прибрали парк загиблих воїнів-односельців, відремонтували за власні кошти сходинки пам'ятника, пофарбували лави, відремонтували огорожу біля дитячого майданчика.

Був одним із організаторів проведення суботника, коли разом із іншими депутатами команди Андрія Матковського організували прибирання схилу навколо улюбленого місця відпочинку полтавців – Білої альтанки.

Під час зимового періоду постійно турбуюся про розчищення та посипання піщано-сольовою сумішшю центральних вулиць Червоного Шляху, Вороніна та Рогізної.

Амбітні плани маю й у 2019 році. Основний перелік проблемних питань своїх округів, до яких увійшли звернення виборців, включені до відповідних міських програм. Маю надію, що всі плани втіляться в життя на благо моїх виборців.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 11.03.2019, 15:39188
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень