19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

На апаратній нараді обговорили підготовку до голосування та виконання програми соціально-економічного розвитку

4 березня в залі засідань Полтавської міської ради відбулася чергова апаратна нарада за участі керівників і відділів виконавчого комітету, районних у м.Полтаві рад, комунальних підприємств та установ.

Під час доповіді про основні показники соціально-економічного розвитку Полтави.
Першим питанням на ній обговорили ситуацію з підготовкою до проведення 31 березня поточного року виборів президента України. Доповідали голови райрад. Вони повідомили, що ситуація загалом задовільна. Для роботи комісій виділені приміщення, меблі, обладнання тощо. Кілька дільниць змінило своє місце розташування. Від початку виборчого процесу до відділів ведення Державного реєстру виборців постійно звертаються громадяни з питань щодо тимчасової зміни місця голосування, включення до реєстру, зміни персональних даних або виборчої адреси. Тож уточнення списків тих, хто матиме право проголосувати 31 березня, триває.

Але є низка питань, які ще необхідно вирішити. Це стосується забезпечення окремих дільниць телефонним зв’язком (такі проблеми виникли серед іншого через крадіжки телефонного кабелю), електроенергією, програмним забезпеченням, технікою відповідно до вимог Центральної виборчої комісії. Також по окремих дільницях потребує розв’язання проблема з доступністю для маломобільних груп населення. Усі ці питання перебувають на контролі й до 31 березня мають бути вирішені.

Другим під час апаратної наради розглянули стан виконання основних показників Програми економічного та соціального розвитку м.Полтава за 2018 рік, а точніше за дев’ять місяців, оскільки статистичні дані за останній квартал іще не надійшли. Як доповів начальник управління економічних питань міськвиконкому Володимир Волік, до основних показників соціально-економічного розвитку належить показник реалізації промислової продукції, робіт, послуг. Він засвідчує, що підприємства Полтави не лише не втратили свої виробничі потенціали, а й продовжували нарощувати. Так, порівняно з 2017-м торік обсяг реалізації промислової продукції збільшився на 6,7 млрд грн. Кількість підприємств міста, які працювали з прибутком, також має високий показник. Середньооблікова кількість штатних працівників порівняно з 2014 роком, коли був спад, стабілізувалася – майже 100 тис. осіб. Безробітних зареєстровано 2285. А от у сфері житлового будівництва у 2018-му спостерігався незначний спад. Хоча так, власне, було по всій державі.

Наприкінці апаратної наради заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (діяльності й розвитку гуманітарної сфери) з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко анонсувала низку заходів цього тижня, серед них – загальноміське етносвято «Щедра Масляна», що відбудеться 10 березня на Театральній площі.

Світлана Анатольченко
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 11.03.2019, 15:43136
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень