19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавок привітали зі святом грамотами й піснями


6 березня в обласному центрі в Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. На захід зібралися сотні представниць прекрасної статі, які входять до депутатського корпусу Полтавської міської ради та районних у місті рад, працюють у бюджетній сфері, громадських організаціях, на підприємствах і в бізнесі, долучаються до добрих справ. Присутніх у залі привітали представники міської влади: секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, голова найбільшої у міській раді фракції «БПП «Солідарність» Андрій Матковський, лідер команди «Рідне місто» Олександр Удовіченко.

– Любі жінки! 8 Березня – свято історичне й символічне. Символічне тому, що в ці дні ми з вами зустрічаємо весну, а вона асоціюється в нас із розквітом, красою, із усім тим, що уособлює в собі жінка. У це свято я бажаю всім вам найперше здоров’я, і нехай чоловіки дарують вам квіти, усмішки, подарунки, свою любов не тільки 8 Березня, а щодня! – сказав Олександр Шамота.

– Чарівні наші жінки! Напередодні 8 Березня в організаціях, на підприємствах збираються трудові колективи й чоловіки вітають своїх колег-жінок, у місті відбуваються урочисті заходи, подібні до цього. Відзначати так Міжнародний жіночий день – це наша традиція. Ми нікому й ніколи не дозволимо, щоб у нас забрали це свято. Воно визнане ООН і відзначається в багатьох країнах світу. Напередодні 8 Березня жінки ніби стають іншими, причому не тільки зовні – у них змінюється погляд, починають світитися очі. І від того ми, чоловіки, ніби прокидаємося, теж починаємо по-іншому себе відчувати. Ми дуже цінуємо те, що ви робите для нас, і в цей день бажаємо щастя, здоров’я та взаємної любові, – побажав Андрій Матковський.

– Дорогі полтавки! Від імені чоловічої половини команди «Рідне місто» вітаю вас зі святом! Бажаю, щоб ви успішно реалізувалися й у роботі, і в родинному житті. Нумо разом робити все можливе, щоб наша Полтава процвітала! Благополуччя вам і вашим рідним! – наголосив Олександр Удовіченко.

За відданість територіальній громаді міста, активну громадянську й життєву позицію, чуйне серце та з нагоди Міжнародного жіночого дня близько 40 полтавок отримало почесні грамоти, подяки, нагрудні знаки. А відомі в Полтаві солісти й творчі колективи, як-то легендарний гурт «Краяни», Жанна Лтавська, народний хореографічний колектив «Міленіум» та інші всім чарівним жінкам, присутнім у залі, подарували гарну концертну програму «Жіноча доля в світі – то любов». У їхньому виконанні лунали веселі й ліричні пісні, милували око яскраві танцювальні композиції.
Віолета Скрипнікова, 11.03.2019, 16:34162
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень