19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: діалог з людьми допомагає розв’язувати проблеми

Узявши відповідальність за житлово-комунальне господарство Полтави, команда Олександра Удовіченка розв’язує проблеми, що накопичувалися роками.

– Постійний діалог з людьми дає змогу побачити ситуацію зсередини та діяти без зволікань, – переконаний голова Подільської районної у м.Полтаві ради, представник «Рідного міста» Євген Нагорний.

Хто-хто, а він знає це з власного досвіду. Очоливши райраду три місяці тому, Євген Нагорний відразу ж організував безвідмовний і двосторонній зв’язок з полтавцями.

Разом з однодумцями створив профільну спільноту у «Вайбері», що й нині допомагає миттєво реагувати на проблеми Левади. Для ефективнішого розв’язання своїх проблем жителі Подільського району вже тепер можуть звертатися на телефон організованої Євгеном Нагорним гарячої лінії – (066) 209-08-88. Почавши з добре знайомої Левади, за кілька тижнів він уже побував у Дублянщині, Новобудові, Вакуленцях, Крутому Березі, Вороніна, відродивши забуті донедавна виїзні прийоми. Зустрічі з людьми тривають.

Днями на особистому прийомі до голови Подільської райради звернулося 114 полтавців, які живуть у 34-х будинках на вулиці Вакуленцівській. Прохали відремонтувати розбиту дорогу. Особливо проблемна ділянка – біля місцевого магазину. На ній постійно утворюється величезна калюжа, яку дуже важко обійти. Школярі надягають гумові чоботи, дорослі змушені щодня чистити одяг від багна.

У попередні роки люди неодноразово зверталися по допомогу, але тодішня влада не реагувала. Євген Нагорний відразу ж виїхав з комісією на місце. Як виявилося, люди анітрохи не перебільшували.

На початку вулиці комісію зустріло подружжя Жигаліних:
– Ситуація просто жахлива! – підтвердила Тетяна Іванівна. – Скільки разів ми били на сполох, але нас ніхто не чув!

Ледь-ледь обійшовши страшенну багнюку, яка утворилася після сильного дощу, члени комісії вирушили далі. На середині вулиці Євгена Нагорного вже чекало два десятки жителів. Зібралося б і більше, але не змогли через роботу. Кожен емоційно висловлював свої побажання щодо розв’язання проблеми, яка щороку лише збільшувалася. Знову ж таки особливу увагу звертали на початок вулиці, де після непогоди просто неможливо пройти, машини застрягають, а дітям важко дійти до школи.

Євген Нагорний пообіцяв допомогти людям без зайвих зволікань. Ситуація перебуває під контролем заступника міського голови, його колеги по команді «Рідне місто» – Олексія Чепурка.

Житлово-комунальне господарство оновлюється. Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць
Іван Мольченко, 14.03.2019, 14:27158
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень