21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Гімназія «Здоров’я» №14 відтепер під безпечним відеонаглядом

У Полтавській гімназії «Здоров’я» №14 встановили 16 камер відеоспостереження. Вони розміщені по зовнішньому периметру навчального закладу та в приміщенні школи. Камери працюють цілодобово і зберігають відзнятий матеріал протягом місяця.

– Десять відеокамер встановлені в приміщенні гімназії та шість на подвір’ї для того, щоб спостерігати, як діти займаються фізичною культурою та спортом, перебувають біля спортивного й тренажерного майданчиків чи просто прогулюються під час перерв, – розповіла директор навчального закладу Віра Піддубна. – Тепер діти під стовідсотковим наглядом і в цілковитій безпеці.

З ініціативою встановити камери відеоспостереження на безоплатній основі виступила компанія «Явір-2000».
– Ми підготували 35 комплектів відеоспостереження загальною вартістю понад 1,5 млн грн і на безоплатній основі передаємо їх місту. Ці 4-мегапіксельні IP-камери виконані в антивандальних корпусах. Картинку можна бачити чітко. Відеокамери дозволять будь-яку подію збільшити, розширити, розпізнати обличчя. Схожі камери встановлені у системі «Безпечне місто», – розповів засновник компанії «Явір-2000» Євгеній Лихожон. – У нас у всіх є або будуть діти. І більше за все батьки турбуються саме про своїх дітей. Системи відеонагляду в школах – це насамперед безпека дітей, а батькам менше хвилювання. Просимо приєднуватися полтавських меценатів до нашої ініціативи.

Для гостей гімназії «Здоров’я» №14 провели ознайомлення з роботою камер відеоспостереження.
Уся інформація з відеокамер надходить на відеореєстратор, який записує інформацію на жорсткий диск та в режимі он-лайн транслює відеопотік на монітор внутрішньої охорони школи. У полі зору охоронця – відео з усіх камер спостереження, установлених у школі. З цим мали змогу ознайомитися представники депутатського корпусу Полтавської міської ради та управління освіти міськвиконкому.

Голова найбільшої у Полтавській міській раді фракції БПП «Солідарність» Андрій Матковський був приємно вражений можливостями нового сучасного обладнання.

– Більшість свого часу наші діти проводять у навчальних закладах, і природне бажання батьків – бути впевненими у їхній безпеці, – зазначив він. – Тому дуже добре, якщо кожна школа буде обладнана такими сучасними системами відеонагляду, які б могли увійти до програми «Безпечне місто». Дай боже, щоб це не знадобилося, але правоохоронні органи у такому випадку при потребі могли б вчасно відреагувати. У рамках впровадження цієї ініціативи міркуємо ще й над тим, аби ще на сайті кожного загальноосвітнього навчального закладу відбувалась трансляція хоча б з кількох основних камер відеоспостереження. Так батьки зможуть приглянути за своєю дитиною на відстані, скажімо, чи зайшла вона до школи, де і чим займається на шкільному подвір’ї тощо. Для ознайомлення з проектом сьогодні завітали представники управління освіти і директори деяких шкіл. Колективу «Явора-2000» дякуємо за ініціативу, це справжня благодійність. Приємно, що є такі небайдужі люди. Цей проект – гарний приклад для інших підприємців нашого міста!

Депутат Полтавської міської ради з команди «Рідне місто» Олександр Кудацький наголосив, що камери відеоспостереження у школах допоможуть вирішити конфліктні ситуації між учнями, адже все це буде зафіксовано:
– Як голова профільної депутатської комісії вітаю встановлення камер відеоспостереження в освітніх закладах Полтави. Це безпека наших дітей, але також і фіксація всіх спірних моментів, які відбуваються між дітьми. Сервер дозволяє зберігати дані протягом 30 днів. У результаті будь-яку ситуацію можна буде вирішити цивілізовано, базуючись на об’єктивній інформації.
Володимир Сулименко, 14.03.2019, 14:31176
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень