21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Змагання спортивних сімей — чудовий привід для спільного дозвілля

Минулих вихідних полтавські родини мали змогу провести час весело та з користю.

16 березня у спорткомплексі ГУНП у Полтавській області відбулися міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Коли спортивні родини вишикувались для загального фото, то не змогли всі поміститися в кадр.

– Цього року ми маємо рекорд за кількістю учасників. Якщо минулого року змагалися близько 20 сімей, то вже цього року до участі записалися 32 родини. Це чудовий показник. Ми бачимо, що і батькам, і дітям заходи такого формату подобаються, – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому з команди Андрія Матковського Олена Бабенко.

Змагання спортивних сімей традиційні і проводяться в кілька етапів. Спочатку на міські змагання своїх кращих представників делегують навчальні заклади. Краща родина Полтави потім змагатиметься на обласному етапі і, в разі перемоги, представить місто на всеукраїнських змаганнях.

Популяризація здорового способу життя, залучення до заняття різними видами спорту дітей, формування родинних традицій – саме такі основні завдання змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Голова найбільшої у міській раді фракції БПП «Солідарність» Андрій Матковський зауважив, що таким чином батьки на власному прикладі доводять своїм дітям, що спорт може приносити неабияку користь для здоров’я, покращувати настрій, а ще це чудовий привід для спільного дозвілля:
– Дуже добре, коли діти займаються спортом, а ще краще, коли заняття спортом стають родинною традицією. Полтавська міська рада знайшла цікавий формат популяризації здорового способу життя, і ми бачимо, що до участі в змаганнях щороку долучається все більше родин. Це означає, що в Полтаві сімейний спорт набирає популярності. Тому наше завдання – розширювати подібні формати заходів, щоб залучати ще більше полтавців.

Серед учасників міських змагань є родини, які вперше вирішили брати участь у заході подібного формату, і такі, хто вже має досвід змагань у «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У кожного учасника на трибунах була своя активна група підтримки. Уболівальники серйозно й заздалегідь готувалися до змагань, а організатори потурбувалися про стимул. Представникам шістьох кращих груп підтримки вручили солодкі подарунки. Усі дітлахи, які прийшли на цей захід, отримували повітряні кульки в подарунок.

Змагальна програма була цікавою та захопливою. Цього року спортивні родини демонстрували спритність у таких естафетах, як «Козачок», «Збір урожаю», «Велике прання», «Смуга перешкод» та «Під дощем».

Після завершення естафет, доки комісія підраховувала залікові бали, глядачів своїми виступами розважали юні гімнастки та черлідерші. Перед оголошенням імен переможців усім родинам-учасникам вручили заохочувальні призи та почесні грамоти.

За підсумками змагань третє місце здобула родина Волошків від гімназії №6 (мама Оксана, тато Олександр, син Євгеній), друге місце посіла родина Гребінюків від НВК №16 (мама Наталія, тато Олександр, син Нікіта).

Переможцем міських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» стала родина Шибків від загальноосвітнього навчального закладу №27 (мама Тетяна, тато Дмитро, син Дмитро).

Переможці розповіли, що змагання видалися нелегкими, була велика конкуренція, і це додало емоцій від здобутої перемоги:
– Наша родина веде здоровий спосіб життя, ми з сином займаємося боротьбою, дружина – танцями, – розповів глава родини. – Це вже наша друга спроба участі в міських змаганнях спортивних сімей. Торік посіли друге місце, сьогодні перемогли. Це приємно і, вважаємо, заслужено. Дякуємо організаторам за неперевершене дійство.


Захід проведений за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому спільно з Полтавським міським заклад-центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки управління освіти.
Володимир Сулименко, 21.03.2019, 14:03149
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень