20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

ЖКГ Полтави вчора й сьогодні: заявки від пенсіонерів виконують якнайшвидше

Узявши відповідальність за житлово-комунальне господарство Полтави, команда Олександра Удовіченка розв’язує проблеми, що накопичувалися роками.

Хто найчастіше звертається до комунальних служб Полтави по допомогу? Безумовно, це люди пенсійного віку, які пам’ятають часи Анатолія Кукоби, коли міське господарство працювало як годинник. Хоча практика останніх років, відверто кажучи, багатьох з них розчарувала – звернення безпідставно ігнорувалися, отже, проблеми людей залишалися на місці.

З приходом у комунальну сферу команди Олександра Удовіченка «Рідне місто» ситуація почала змінюватися. Нині пенсіонери знову можуть розраховувати на увагу до їхніх проблем та адекватну реакцію відповідних служб.

– Серед потоку звернень до нашого підприємства справді переважають ті, що надійшли від людей літнього віку, – говорить керівник КП «Міськсвітло», член команди «Рідне місто» Роман Кікоть. – Ці люди живуть не тільки особистими клопотами, у них ще й, як кажуть, болить душа за стан усього будинку, усього мікрорайону, Полтави взагалі. Тому заявки від них намагаємося взяти у роботу якнайшвидше.

Так, нещодавно до «Міськсвітла» від імені мешканців кооперативного будинку на Алмазній,9, звернулася Тетяна Лифарь. Люди просили допомогти їм у заміні перегорілих ламп над шістьома під’їздами.

– До нас часто звертаються саме з цим проханням, воно типове, – зазначає Роман Кікоть. – Коли мова йде не про «жеківські» будинки, як у цьому випадку, розмір плати за подібну послугу чітко визначений. Вартість двогодинних робіт з електриком на вишці становить 720 грн.

Але подібні витрати мешканці будинку на Алмазній не могли собі дозволити. Адже там живуть переважно пенсіонери, яким винаймати вишку дорого. Що ж до молоді… Молодь узагалі не переймається господарськими питаннями, думаючи, що все береться з повітря й ремонтується за помахом чарівної палички.

А літнім людям обійтися без освітлення неможливо. Ноги ледве підіймаються, зір уже не той, часто немає нікого поруч, щоб зіпертися в підступних сутінках.

На «Міськсвітлі» вирішили піти назустріч заявникам – без зволікань виділили й вишку, й електрика. Старі лампи замінили на сучасні, натрієві General Electric (70 Вт). Їхні переваги очевидні. По-перше, вони дають якісне світло. По-друге, економні. По-третє, довготривалі у використанні – розраховані на 40 тисяч годин праці (або приблизно 12 років). Усі лампи General Electric мають знижений вміст ртуті, тому повністю відповідають сучасним американським і європейським екологічним стандартам. Інакше кажучи, безпечні для людини та навколишнього середовища. Ці лампи, до речі, використовуються для освітлення Полтави. Тобто не тільки на прибудинкових територіях, а й на стовпах уздовж доріг (150 Вт).
– Де лише можливо, ідемо назустріч пенсіонерам, – наголошує Роман Кікоть. – Розуміємо, що їм і так тепер непросто, тому, як-то кажуть, з миру по нитці…

Житлово-комунальне господарство оновлюється. Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць
Іван Мольченко, 21.03.2019, 14:19150
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень