19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Проблеми активної й талановитої молоді вирішуються в діалозі

Представники міської влади зустрілись із провідними спортсменами, які своїми досягненням прославляють місто не лише на всю країну, але й далеко за її межами.

У неофіційній обстановці за чашкою чаю обговорили проблеми, з якими доводиться стикатися молодим людям, та спільно шукали шляхи їх розв’язання.

У спортсменів високого рівня свій напружений графік підготовки, тому не всі нині перебувають у Полтаві. Так, на зустріч не змогли прийти веслувальники Едуард Шеметило, Денис Камерилов та Марія Кічасова-Скорик, які перебувають на зборах. Натомість були присутні боксер Олександр Хижняк та плавець Любомир Лемешко. Ця п’ятірка спортсменів буде виборювати ліцензію на Олімпійські ігри – 2020. Також на зустріч завітали наша олімпійська надія – боксерка Єлизавета Слюсар, хокеїстка Ілона Регіна та борець Микита Моргун.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко з команди Андрія Матковського у вступному слові зазначила, що цього року кількість стипендіатів від міської ради на олімпійські види спорту збільшилася з 12 до 23.

– Колегія вирішила підтримати коштами саме юне покоління, а не більш іменитих спортсменів, вважаючи, що вони мають підтримку на рівні області й держави. Сьогодні ми для того й зібралися, щоб поговорити, чим можемо підтримати саме вас, про що потрібно просити депутатський корпус. Знаємо, що маєте заманливі пропозиції від інших міст, але залишаєтеся патріотами Полтави. Тож будемо разом шукати шляхи вирішення нагальних питань, – сказала вона.

Наприкінці зустрічі всі учасники зробили спільне фото.
Розмова плідно тривала близько години, під час якої спортсмени ділились проблемами, з якими доводиться стикатися. Олександр Хижняк зазначив:
– Скільки займаюся своїм видом спорту, це перша така зустріч, коли можна відверто розповісти про свої проблеми в плані підготовки до змагань. Упевнений, що наше спілкування матиме результати. Саме підтримка нас найбільше стимулює, аби, прокинувшись вранці, іти на тренування й долати всі перепони на шляху до мрії.

Окрім того, на зустрічі були присутні і представники студентського самоврядування міста. Голова студентської ради Полтави Сергій Шабельник порушив питання щодо створення простору для молоді міста, де можна було б проводити різноманітні заходи, ділитися ідеями та спільно розробляти цікаві й корисні проекти. Зі свого боку начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко зауважила, що питання буде вирішуватись, адже у Полтаві справді немає місця, де молодь може отримати можливості для самовираження, генерувати нові ідеї, проводити майстер-класи, конкурси, музичні вечори, відпочивати якісно тощо.

Результати зустрічі підсумував голова найбільшої у міській раді фракції БПП «Солідарність» Андрій Матковський:
– Ми пишаємося, що в Полтаві є така молодь, яка, не зважаючи ні на що, займається спортом. Молодь, яка досягає високих результатів на аренах Європи та світу, яка прославляє наше місто й нашу державу. Саме тому ми бачимо, що має бути діалог між молодими людьми і владою. Обов’язок влади на сьогодні – не роздати грамоти й вручити по 50 гривень, як було раніше, а підтримувати, пропагувати й розказувати, що є такі чемпіони. У міру можливостей міської громади будемо допомагати в покращенні матеріально-технічної бази, організації змагань, закупівлі нової форми. Крім того, будемо сприяти вирішенню питань і на державному рівні. Цими спільними зусиллями можемо добитися того, що більше молодих людей буде залишатися в Полтаві, а не шукати щастя в інших містах і країнах.
Володимир Сулименко, 21.03.2019, 14:23132
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень