19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтаві стартував унікальний проект стажування молоді в органах місцевого самоврядування

У Полтаві планують створити молодіжний кадровий резерв в органах місцевого самоврядування. Для цього у владних структурах потрібно буде пройти стажування, щоб набути професійного досвіду.

Про це йшлося на прес-конференції за участі депутата Полтавської міської ради, представників управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та Студентської ради міста.

Під час засідання 21-ї сесії Полтавської міської ради сьомого скликання 19 лютого депутатський корпус затвердив Молодіжний проект «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування м.Полтава».

Програму, ініційовану командою Андрія Матковського, презентували на прес-конференції заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко та голова студентської ради міста Сергій Шабельник.

За словами Олександра Глазова, щоб набути певного досвіду роботи у владних структурах, молодь віком від 18 до 35 років зможе стажуватися в управліннях та відділах Полтавського міськвиконкому та у райрадах міста:
– Кілька років тому при міській раді студентський мер був членом виконавчого комітету і мав реальний вплив на процеси, які стосуються молоді. Так само органи студентського самоврядування та інші об’єднання мали дорадчі голоси в різних структурах Полтави. Сьогодні спільно зі студентською радою, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ми повертаємо цю систему, аби молодь могла брати участь у реальних процесах нашого міста. Переконаний, це прекрасна можливість знайти молодих лідерів, допомогти їм реалізуватись. Участь у проекті допоможе їм знайти себе, пізнати нове, знайти однодумців, розвивати свої особисті якості. Створюємо можливості для того, аби молодь розвивалась і працювала у своєму місті.
Представники влади розповіли журналістам про проект.
Стажування проходитиме в три етапи: відбір, теоретичне та практичне стажування і звітування стажистів, наголосив Олександр Глазов. Стажування безоплатне і триватиме 30 годин на місяць.

Нещодавно на засіданні Студентської ради м.Полтава було прийняте рішення, що потрібно провести моніторинг діяльності органів студентського самоврядування, повідомив на прес-конференції Сергій Шабельник:
– Моніторинг спрямований на аналіз та виявлення рівня роботи органів студентського самоврядування, налагодження співпраці саме з органом студентського самоврядування та закладу вищої освіти, а саме адміністрації, Студентської ради м.Полтави та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськ-виконкому. Саме цей моніторинг ми робимо задля виявлення кращих практик, щоб обмінятися досвідом діяльності органів студентського самоврядування, підняти на вищий рівень роботу студентського самоврядування.

Олена Бабенко переконана: саме серед студентської молоді потрібно шукати найактивніших і залучати їх до управління міста чи країною.

– Наша мета – створити платформу для обміну кращими практиками діяльності органів студентського самоврядування. Безперечно, це конкуренція. Хтось вважає, що він краще працює, хтось вважає, що йому і на цьому рівні дуже гарно і комфортно. Як ми це бачимо в нашому місті: щоб на всіх базах закладів вищої освіти була створена дуже потужна молодіжна рушійна сила, саме сила студентського самоврядування. Адже ми знаємо, що студенти можуть впливати на абсолютно всі процеси, які відбуваються в суспільстві.

18 березня стартував прийом заяв на стажування в органах місцевого самоврядування. Заявки в електронному вигляді можна подати до 1.04.2019 р.

включно, заповнивши google-форму за посиланням: https://goo.gl/forms/XpRxC3yFB0qbiI7k1.

Стажисти, які протягом місяця працюватимуть при управліннях Полтавської міської ради, у кінці терміну звітують та вносять свої пропозиції щодо роботи органів місцевого самоврядування.

Усі, хто пройде стажування, отримають сертифікати. Найкращі будуть зараховані до молодіжного кадрового резерву для роботи у владних структурах.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 25.03.2019, 15:36140
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень