21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

З апаратної наради: про дозвілля дітей та озеленення міста

У понеділок, 18 березня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участі керівників та відділів виконкому, районних у м.Полтаві рад, комунальних підприємств та установ. Традиційно засідання провели секретар міської ради Олександр Шамота та заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Про дозвілля дітей

Першим на ній порушили питання про організацію дозвілля дітей під час весняних канікул. Як повідомив начальник управління освіти Юрій Матвієнко, цього року весняні канікули триватимуть з 25 по 29 березня. Тож у кожному навчальному закладі міста розроблені плани на цей період:
– Відповідно до методичних рекомендацій, заплановані різноманітні заходи в закладах позашкільної освіти. Спільно з управлінням культури проводитиметься традиційна акція «Школяр у музеї». Також під час канікул окрему увагу приділять спортивно-оздоровчій роботі. За окремим графіком працюватимуть спортивні заклади із гуртками та секціями. Організовуватимуться командні ігри із футболу, волейболу та настільного тенісу. Також передбачені спортивні змагання, естафети, спортивні та туристичні квести. Крім того, відбудеться тиждень з безпеки та життєдіяльності із низкою заходів: виставка дитячих малюнків на тему: «Що я знаю про безпеку», оформлення інформаційного вісника для батьків «Безпека життя дитини – понад усе» та екскурсія до музею пожежної безпеки. Крім того, влаштуємо різноманітні екскурсії до музеїв, зокрема на підприємства міста. Під час канікул особлива увага буде приділятися дітям, які схильні до правопорушень, а також тим, які потрапили до складних життєвих обставин.

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради з команди Андрія Матковського Олена Бабенко також анонсувала кілька заходів для учнівської молоді, які вони збираються провести у канікулярний час:
– На 27 березня ми запланували провести «Веселі старти» на базі СДЮСШОР №2 з волейболу та баскетболу, у яких візьмуть участь близько 100 дітей. А 26 та 28 березня відбудуться художні майстер-класи для близько 150 дітей, які потребують особливої соціальної уваги. Також 30 березня у два етапи пройде чемпіонат Полтави з пішохідного туризму в приміщенні на базі ЗОШ №15 за участі 50 дітей.

Про озеленення міста

Під час наради обговорювали і питання щодо запланованих робіт з озеленення міста у 2019 році. Начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор міста Микола Шевельов зазначив, що при управлінні діє координаційна ландшафтна рада, яка розглядає питання, пов’язані з реконструкцією та відновленням зелених насаджень.

– Відповідні заходи щодо посадки дерев та кущів носять сезонний характер восени та навесні. Нині до розгляду засідання ландшафтної ради готуються матеріали за пропозиціями районних рад. Цього року пропозиції стосуються вулиць Степана Халтуріна, Зіньківської, Кучеренка, Миру, Лисенка, бульвару Богдана Хмельницького, – підкреслив Микола Анатолійович.

Зі свого боку виконувач обов’язків керівника комунального підприємства «Декоративні культури» із команди Андрія Матковського Сергій Луценко зазначив, що порівняно з минулим роком обсяг запланованих робіт із озеленення Полтави значно збільшився:
– Нині комунальне підприємство запланувало провести роботи з висаджування 254 одиниць посадкового матеріалу – декоративних дерев та кущів. У 2018 році їх було висаджено лише 79. Тепер же маємо необхідну кількість та асортимент якісного матеріалу власного виробництва для того, щоб забезпечити виконання заходів у повному обсязі.


Також Сергій Павлович повідомив, що роботи з посадки дерев розпочнуться, як тільки настануть оптимальні погодні умови. Вони здійснюватимуться на таких об’єктах: проспект Першотравневий, бульвар Богдана Хмельницького, вулиці Марії Башкирцевої, Європейська, Гожулівська, Лідова та у парках, що на вулиці Петра Юрченка, Скорботної матері, Котляревського.

Визначили і конкретні обсяги робіт, асортимент, кількість необхідного посадкового матеріалу та терміни проведення робіт із облаштування квітників у скверах, бульварах, парках та на вулицях міста. Нині у процесі вирощування перебуває 29 сортів декоративних однорічних квітів, які будуть висаджені на квітниках загальною площею 5 тис. 782 кв. м, додав він.

Крім того, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко зауважила, що нині існує потреба в оновленні дерев на територіях освітніх та медичних закладів міста. Вирішення цього питання поклали на керівників освітніх та медичних установ, управління житлово-комунального господарства і КП «Декоративні культури».

Юрій Іванов
Іван Мольченко, 25.03.2019, 15:40122
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень