19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Працівники «Полтававодоканалу» відзначили професійне свято

Урочисте дійство до Дня працівників житлово-комунального господарства провели в Полтавському обласному академічному театрі ляльок. Підприємство нагородило співробітників почесними грамотами та відзнаками «Ветеран праці комунального господарства».

Захід відкрили виступом міського духового оркестру «Полтава». Також працівники комунального підприємства насолодилися виступами пісенно-танцювального ансамблю Полтавської обласної філармонії. Колектив привітав шоу-балет «Флеш», виконавши для комунальників кілька яскравих номерів. Також показали фільм про складну відповідальну роботу водоканалівців.

Президент асоціації «Питна вода України» Юрій Хіврич привітав працівників підприємства:
– Полтавський водоканал – один з передових у нашій країні. Він швидко розвивається та застосовує сучасні технології. Дякую вам за вашу самовідданість та наполегливість!

35 працівників «Полтававодоканалу» нагородили почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок із забезпечення стабільної роботи об’єктів житлово-комунального господарства області.

Заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко висловив гордість щодо своєї співпраці з «Полтававодоканалом»:
– Ваша праця дуже важлива. Я пишаюся, що мені, відповідно до моєї посади, необхідно часто вирішувати сумісно з вами спільні питання. Нехай же ваші рідні та друзі також пишаються тим, що ви працюєте в сфері житлово-комунального господарства!

Зі словами подяки звернувся до колег і головний інженер «Полтававодоканалу» Євген Забишний:
– Свято, яке ми відзначаємо сьогодні, підкреслює важливість особи кожного комунальника. Наша професія важка і непередбачувана. Висловлюю щиру повагу до вашої щоденної самовідданої праці. Минулий рік був нелегким. Усі ми пам’ятаємо, з якими труднощами нам довелося стикнутися через численні провали на каналізаційних колекторах. Але ми, не покладаючи рук, усі разом упоралися з цим навантаженням, втримали ситуацію під контролем! Усе це завдяки працьовитості наших працівників! – наголосив Євген Забишний.

Під час святкування 38 працівників водоканалу з 15-річним стажем роботи отримали почесне звання ветеранів праці ЖКГ Полтавщини. Свою повагу до них висловив голова Полтавської обласної профспілки працівників ЖКГ Петро Латиш:
– Той факт, що сьогодні у ваших лавах додалося ветеранів праці, свідчить про те, що щороку ваш колектив стає ще професійнішим! Ці люди вже багато працюють на водоканалі, й, окрім того, що працюють на благо споживачів, діляться своїми знаннями з молоддю, яка приходить на підприємство.

Генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев подякував колективу:
– Саме завдяки вам в оселі людей потрапляє чиста вода! Іноді вам доводиться нелегко, але, попри будь-які обставини, ви ніколи не покладаєте рук і робите все можливе для комфорту споживачів! – підсумував Василь Воротинцев.

Завітала на свято комунальників і народний герой України, боєць батальйону «Луганськ-1», волонтер Вік-торія Мірошніченко:
– Не можу висловити всіх слів вдячності. Уже кілька років поспіль «Полтававодоканал» на чолі з генеральним директором допомагає добровольцям на Донбасі з чистою водою. Важко уявити, наскільки проблемно на війні з питною водою. Тому ваша безкорислива допомога просто неоціненна! Щиро дякую вам, дорогі водоканалівці!

Завершилося свято урочистим привітанням комунальників, які перебувають на заслуженому відпочинку.

Традиційно наприкінці торжества пролунав гімн водоканалу у виконанні заслуженого артиста України Сергія Афанасьєва та Наталії Войськової.

Прес-служба «Полтававодоканалу»
Іван Мольченко, 25.03.2019, 15:53120
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень