21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтаві вперше провели благодійний бал освітян

У вівторок, 19 березня, у виставковій залі міського Будинку культури відбувся весняний благодійний бал освітян. На нього завітали представники міської влади, вищих навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл Полтави.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко розповіла, що такий захід серед освітян провели вперше. Він став своєрідним підсумком новоствореного проекту «БлагоStream», який стартував ще в грудні 2018 року.
– Усі школи міста долучилися до благодійності. У стінах своїх навчальних закладів вони організовували своєрідні благодійні ярмарки, концерти, аукціони. Вважаю, що люди мають творити добро не в якийсь конкретний день, а робити це постійно, – зазначає Людмила Анатоліївна. – Сьогодні ж вирішили долучилися до ще однієї важливої ініціативи. У місті функціонує дитячий будинок сімейного типу Олени Мацицької, у якому виховується дев’ятеро дітей. Тож усі кошти, виручені під час балу освітян, спрямуємо на їхню підтримку.

Ода весні й коханню різними мовами, якою розпочали бал, надихнула всіх присутніх на танцювальні звершення. Начальник управління освіти Полтавської міської ради Юрій Матвієнко традиційним вальсом господарів балу запросив учасників на танцювальний майданчик. Згодом в урочистій атмосфері вручили сертифікат на отримання коштів на 10 тис. грн мамі-виховательці дитячого будинку сімейного типу Олені Мацицькій. Вона зі свого боку подякувала всім освітянам за небайдужість та підтримку.

На благодійний бал завітала і голова фракції «Рідне місто» у Полтавській міській раді Світлана Нестуля:
– Людина народжується з даром приймати в свою душу чужі радості й болі. Це запорука незримого, але міцного зв’язку між усіма нами. Здатність прийти на допомогу ближньому – свідчення морального здоров’я суспільства взагалі й нашої громади зокрема. Освітянський бал це переконливо підтвердив, – підкреслила Світлана Іванівна.

Про важливість благодійних заходів наголосила і депутат міської ради з команди Андрія Матковського Майя Матвєєва:
– Для мене це велика радість, оскільки благодійний бал показав, як багато людей хоче і може дарувати підтримку та турботу іншим. Висловлюю величезну вдячність усім, хто ініціював цей захід, а також долучився до нього. Допомога дітям – це гарна, благородна і така важлива справа.

Протягом двох годин усі охочі мали змогу долучитися до конкурсів та танцювальних майстер-класів, відвідати кілька тематичних фотозон та розважальних локацій. Також можна було скуштувати смачні десерти у food-zone. Найкращі ж танцювальні колективи міста подарували всім присутнім своє мистецтво.


Юрій Іванов
Іван Мольченко, 25.03.2019, 16:08163
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень