21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Працівники «Полтаватеплоенерго» відзначили професійне свято

Перші весняні промені вже пробудили бруньки на деревах.

З кожним днем стає все тепліше, і на горизонті невдовзі вже з’явиться кінець опалювального сезону. Саме в таку пору, у третю неділю березня, усі працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. Не оминув святковий настрій і працівників обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго».

Уже доброю традицією на підприємстві стало напередодні Дня комунальника вшановувати кращих працівників: вручати їм грамоти і подяки за сумлінну працю, вітати з присвоєнням звання «Ветеран житлово-комунального господарства», оновлювати Дошку пошани «Полтаватеплоенерго» портретами трудівників різних рангів та спеціальностей. Тож іще минулого четверга, 14 березня, в актовій залі підприємства були чутні гучні оплески та вітання колег.

А наступного дня, у п’ятницю, більшість колективу «Полтаватеплоенерго» зібралася в Палаці дитячої та юнацької творчості, щоб разом відзначити професійне свято. У глядацькій залі сиділи поряд молоді теплоенергетики і ветерани підприємства, що прийшли на зустріч зі своїми давніми друзями. Зі щирими вітаннями до працівників підприємства звернулися в. о. генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування й архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тетяна Семенова.

Дружними оваціями теплоенергетики привітали заступника начальника виробничої служби «Полтаватеплоенерго» Євгенію Литецьку, якій днями указом Президента було присвоєно звання заслуженого працівника сфери послуг України. Так само раділи за кожного, хто піднімався на сцену, щоб отримати грамоту від обласної влади чи профспілкової організації за вагомий внесок у розвиток сфери комунальної теплоенергетики. Із глибокою вдячністю і шаною говорили про тих, хто власними руками творив історію «Полтаватеплоенерго», а нині вже в ролі гостя час від часу приходить на підприємство. Згадали і тих теплоенергетиків, які не змогли бути присутніми на святковій зустрічі, адже продовжували забезпечувати рідне місто теплом, перебуваючи на робочих місцях.

Святковий настрій глядачам задав презентаційний відеоролик про підприємство, змонтований спеціально до урочистостей. Яскравими виступами заряджали залу артисти Полтавської обласної філармонії й вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості.

Навіть коли концерт скінчився, полтавські теплоенергетики не поспішали розходитися. Було про що поговорити, про що згадати. Адже це свято зібрало однодумців, котрі за роки спільної праці стали друзями, майже рідними людьми.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго»
Іван Мольченко, 25.03.2019, 16:45126
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень