21 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Об'їзд міста: нові завдання для комунальників

19 березня відбувся традиційний об’їзд міста керівниками комунальних служб та організацій на чолі з заступником міського голови, членом команди «Рідне місто» Олексієм Чепурком.

Першочергово комунальники звернули увагу на санітарний стан міста та його благоустрій. Під час рейду було виявлено низку місць, де контейнерні майданчики завалені негабаритом: на вулицях Зелений острів, Київське шосе та інших. Сміття вже вивезли, прилеглі до майданчиків території прибрали.

Окрім того, комунальники оглянули територію зони відпочинку «Зелений острів». Олексій Чепурко наголосив на її незадовільному санітарному стані:
– Ця зона призначена для відпочинку. Сюди приходять на прогулянку, зокрема з дітьми. На жаль, не всі полтавці розуміють це, і так само не всі дотримуються чистоти та порядку. На територію пляжу люди заїжджають на авто, деякі – з метою помити свій транспортний засіб. А після цього залишають купу сміття та бруд. Полтава має бути чистою – це наше завдання. Тому ми прийняли рішення обмежити в’їзд на територію. За це відповідає управління житлово-комунального господарства.

Інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста повинна посилити роботу із суб'єктами господарювання щодо утримання закріплених територій у належному стані – вжити заходів до автомийки, що на провулку Рибальському, щодо скидання стоків у міську зливову каналізацію, а також привести до належного санітарного стану територію пункту збору вторинної сировини, що на вулиці Панянка.

Серед іншого керівники відповідних комунальних підприємств отримали завдання виконати роботи з ремонту зливової каналізації на вулиці Чураївни, а також зробити дендрологічні розчистки – крім згаданої, ще й на вулиці Харківське шосе та на провулку Рибальському.

Нагадаємо, подібні об'їзди відновлені з ініціативи Олексія Чепурка. Вони проводяться щотижня, щоб постійно тримати на контролі та дієво вирішувати питання благоустрою міста.

Денис Компанієць
Іван Мольченко, 28.03.2019, 13:50122
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень