19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

До встановлення літніх майданчиків влада висуває єдині вимоги

Днями відбулося засідання комісії з питань тимчасових споруд за участі підприємців, які здійснюють діяльність на вулиці Соборності від торгового комплексу «Злато Місто» до Соборного майдану.

Регіональний представник Національної асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області Ірина Твердохліб взяла участь в обговоренні.
Розглядали питання встановлення літніх майданчиків у пішохідній частині вулиці Соборності. Від їх дислокації, розмірів та зовнішнього вигляду залежить не тільки привабливість міста, але й зручність пересування. Тому влада має на меті кардинально змінити вигляд цієї вулиці. Присутнім представили два технічних завдання щодо основних вимог до літніх майданчиків.

Голова комісії Тетяна Юрченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди «Рідне місто», зазначила:

– Ми організовуємо роботу таким чином, щоб наше місто мало сучасний презентабельний вигляд, а отже, було туристично привабливим. Уніфікація технічних вимог до підприємців щодо дотримання ними санітарно-гігієнічних та будівельних норм, а також зовнішнього вигляду торгових об’єктів спрямована на досягнення саме цієї мети.

Голова найбільшої у міській раді фракції БПП «Солідарність» Андрій Матковський повідомив, що технічні завдання створені з урахуванням пропозицій самих підприємців, а до кожного майданчика влада підійде індивідуально:

Микола Шевельов (праворуч) розповідає, як можуть бути оформлені літні
– У 2019 році першим кроком у реконструкції вулиці Соборності депутати прийняли рішення відремонтувати всі тротуари, на що було виділено 50 млн грн. У наступному році перейдемо до реалізації проекту повної реконструкції. Сьогодні ми презентуємо технічне завдання, написане спільними зусиллями, адже депутати зустрічалися в робочому порядку з представниками ресторанного бізнесу, що працюють на вулиці Соборності. Вимоги, сформовані на компромісних засадах, для всіх однакові, винятків не буде ні для кого. Літні майданчики повинні мати не тільки гарний вигляд, відповідати санітарним нормам, а й не заважати прогулянці людей.

Начальник управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов представив наочну презентацію. Також на практиці деяких європейських міст показав, як можуть бути оформлені подібні майданчики.

Голова Ради підприємців Полтави Євген Ніколаєнко та голова ГО «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань висловили побажання та пропозиції більш індивідуально підходити до кожного з них.

Підприємці повинні підготувати та подати свої проекти на розгляд комісії, щоб якомога швидше, уже у квітні, змонтувати погоджені владою літні майданчики.
Володимир Сулименко, 28.03.2019, 14:23139
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень