19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтаві нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка «Омріяна Україна очима дітей»

21 березня у стінах Полтавської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Омріяна Україна очима дітей». Його організатором стало управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.
Начальник управління від команди Андрія Матковського Олена Бабенко зазначила: конкурс ставить на меті патріотичне та естетичне виховання дітей, залучення їх до занять художньою творчістю, а також створення умов для розвитку та підтримки:
– Ми створили ще один «майданчик», де діти могли б проявити себе, показати свій талант, позмагатися зі своїми однолітками. Здібних і творчих треба підтримувати і створювати для того всі умови. Цього року ми проводимо такий конкурс уперше у нашому місті, і приємно, що вже на самому старті ініціативи відгукнулось до участі чимало дітей. На адресу управління у справах сім’ї, молоді та спорту надійшло 180 робіт учасників у різних вікових категоріях. Переконана, творчий конкурс набере ще більших обертів та стане для Полтави традиційним, – підкреслила Олена Миколаївна.

Призерка у віковій категорії сім-десять років Вероніка Вінницька.
Остаточне визначення переможців відбулося колегіально членами журі, які розглянули, проаналізували й оцінили всі роботи та визначили кращі з кращих.

Так, у віковій категорії три-шість років кращими стали: перше місце – Аріна Коваленко, друге – Нікіта Кирпиченко, третє розділили між собою Анна Корецька та Олександр Рузін.

У віковій категорії сім-десять років призові місця розподілись так: перше місце посів Захар Ломовський, друге отримали двоє конкурсантів – Катерина Глазунова та Вероніка Вінницька, третє місце здобула Віра Соломка.

У віковій категорії 11–15 років перемогла Аліна Хорольська, другою стала Дар’я М’яснікова, третє місце посіла Надія Скурихіна.

У віковій категорії 11–15 років перемогла Аліна Хорольська.
Переможці конкурсу отримали дипломи та заохочувальні подарунки від організаторів заходу.

Окрім того, журі також відзначило учасників у різних номінаціях:

- «За креативність» – Мілена Дженсен-Рак та Наталя Шаповалова;
- «Журі аплодує» – Марія Бідна;
- «За володіння технікою» – Анна Тітова;
- «За ідею» – Дарина Назаренко;
- «За емоційність» – Єва Рибчуновська;
- «За декоративність» – Катерина Белінська;
- «За творчий підхід» – Юлія Єремій.

Решта учасників конкурсу отримала подяки та заохочувальні подарунки.

На другому поверсі Полтавської міської ради організована виставка з кращих робіт учасників конкурсу. Протягом місяця всі охочі зможуть ознайомитися з дитячим баченням майбутнього України.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 28.03.2019, 14:34209
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень