22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві визначили кращих жартівників на гумористичному проекті «Кубок сміху»

У середу, 20 березня, у міському Будинку культури відбувся гумористичний проект «Кубок сміху» серед команд полтавських технікумів та коледжів. Його організували управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Студентська рада міста спільно з Всеукраїнським благодійним фондом допомоги та розвитку «Help Group».


За перемогу в конкурсі змагалися чотири команди з навчальних закладів міста: Аграрно-економічного коледжу ПДАА, Полтавського музичного училища ім.М.Лисенка, Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва та Полтавського базового медичного коледжу.

– Торік ми переформатували цей конкурс на гумористичний проект «Кубок сміху». Його мета – організувати для студентів Полтави активне та веселе дозвілля, – говорить студентський мер Сергій Шабельник.

Кращих жартівників визначало компетентне журі: начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту від команди Андрія Матковського Олена Бабенко, заступник голови фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов, студентський мер Сергій Шабельник, представник команди КВН «СМТ» Владислав Стеблівський, учасники «Ліги сміху» команди «Fazzers» Іван Ксенжук та Андрій Боблях, редактор команд минулорічного «Кубку сміху» Антон Назаренко.


Олександр Глазов розповідає, що проект «Кубок сміху» виник із ініціативи студентів, тому і користується великим успіхом серед молоді.

– Свого часу, коли я був студентським мером міста, до мене прийшов першокурсник з пропозицією зробити гумористичні змагання не тільки серед студентів вишів, а й серед студентів коледжів та технікумів. Ось так і виник цей конкурс, який уже три роки поспіль успішно проходить у Полтаві, – зазначив він. – Як член журі оцінював виступи команд, враховуючи все, від артистичності до вміння тримати зал у гарному настрої.

Олена Бабенко наголошує на тому, що міська влада завжди готова йти назустріч молоді та спільно втілювати добрі ініціативи.

– Висловлюю велику вдячність студентам за їхню підготовку. Вони проявили свою ерудицію, знання, почуття гумору та акторську майстерність. Витратили чимало зусиль для того, щоб свято гумору відбулося. Такі заходи – це чудова платформа для розвитку творчих здібностей молоді міста. Наше управління готове і надалі підтримувати подібні ініціативи. Тож, якщо у вас є ідеї, приходьте, будемо їх реалізовувати, – говорить Олена Миколаївна.


За підсумками конкурсу третє місце посіли команди з Аграрно-економічного коледжу та музичного училища, друге місце виборола команда будівельного технікуму транспортного будівництва. А цілковиту перемогу на «Кубку сміху» здобула команда з Полтавського базового медичного коледжу.

Також у номінації «Краща акторка» журі віддало перевагу капітану команди переможців Анастасії Максименко. Дівчина протягом трьох років разом зі своїми товаришами бере участь у цьому конкурсі.

– Не можу описати свої емоції та відчуття. Наша команда йшла до перемоги не один рік. І ось нарешті це сталося. Мрія збулася – кубок у наших руках. Ми вдячні всім, хто нас підтримував, особливо нашим кураторам та організаторам, та, звісно, вболівальникам, – зазначає дівчина.

На захід завітала і заступник міського голови із гуманітарних питань із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко. Вона розповіла, що теж має відношення до гумору. Свого часу брала участь у КВН.

– Із власного досвіду знаю, що перемагає той, хто вміє жартувати. Вважаю, що гумор та посмішка врятують світ. Думаю, що вам, молоді, юні, перспективні, крок у майбутнє забезпечений. Сьогодні перемогу здобула та команда, яка справді гідна цього, – підкреслила Людмила Анатоліївна.


За словами організаторів, крім розважальної мети, проект «Кубок сміху» має ще й благодійну. Під час заходу зібрали 5 тис. 310 гривень. Ці кошти спрямують на благодійний проект «Дай 5».

Юрій Іванов
Іван Мольченко, 28.03.2019, 14:53195
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень