20 серпня 2019 • № 33 (1569)

Дебют Косовського зіпсувала гра «Ворскли» в обороні

«Карпати» – «Ворскла» – 4:0 Голи: Понде, 26, Швед, 38, Швед, 62, Йода, 70 (пен.) «Ворскла»: Шуст, Гіоргадзе, Кане, Чижов, Артур (Ребенок, 65), Чеснаков, Пердута, Габелок (Скляр, 80), Шарпар, Кобахідзе, Карека (Коломоєць, 80).
У вівторок, 2 квітня, у Львові відбувся матч 23 туру УПЛ. Гравців полтавської «Ворскли» проти «Карпат» уперше вивів в.о. головного тренера Віталій Косовський.

Ніщо не віщувало в дебюті підсумкового великого рахунку. На рівних ішла гра, обережний обмін атаками, майже без ударів і зовсім без ризику. «Ворскла»
могла відкрити рахунок на шостій хвилині, але удар Кане з 13 метрів заблокував захисник. Львів’яни забили гол після помилки оборонців гостей, які намагалися створити штучний офсайд. Понде вийшов віч-на-віч з Шустом і перекинув його – 1:0. Подвоїли «Карпати» рахунок після навісу з кутового, де розторопнішим виявився Швед, – 2:0.

По перерві «Ворскла» створила кілька небезпечних моментів, але провали в захисті звели зусилля нападників нанівець. Третій гол у наші ворота був чимось схожий на дебютний, а остаточний результат встановився після призначення сумнівного пенальті. У підсумку дебютний матч Віталія Косовського як виконувача обов’язків головного тренера «Ворскли» показав, що в команди залишилися старі проблеми.