20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Усе для підтримки талановитих дітей: в оновленій художній школі створені найкращі умови

У цих класах народжуються скульптури.
Полтавська дитяча художня школа відома далеко за межами області своїми талантами. Навіть під час весняних канікул
у закладі тривають заняття. Діти із задоволенням приходять сюди,
щоб цікаво та з користю провести свій відпочинок.

У 2016 році Полтавську дитячу
художню школу перевели з приміщення на Конституції, 2-А, у просторіше на Алмазній, 2-А. Його капітально відремонтовано, у класах тепло та затишно.

– Це приміщення до моменту нашого переїзду було у жахливому стані. Завдяки депутатському корпусу Полтавської міської ради в нас відремонтовані дах, система теплопостачання. І на цей рік також передбачені кошти для заміни обладнання в електрощитовій. Також ми плануємо повністю зробити замощення навколо всього нашого приміщення. У нас навчаються 215 дітей. У кожного викладача є свій окремий клас. Немає так званих підзмінок. Відтак художня школа може прийняти всіх дітей, які мають бажання розвиватись у мистецтві, а розклад занять не треба коригувати відповідно до чисельності дітей у тому чи тому гуртку, адже класів вистачає на всіх, – розповіла директор закладу Ірина Конопля.

З робочим візитом художню школу відвідали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко та голова однієї з найбільших депутатських фракції у міській раді Андрій Матковський.

Вони поспілкувалися з керівництвом та викладачами, відвідали уроки образотворчого мистецтва, де займаються батиком, аплікацією, квілінгом, виготовляють ляльки-мотанки, витинанки, займаються скульптурою.
Своїми враженнями від побаченого поділився Андрій Матковський: «Скільки негативних розмов точилося в обласному центрі навколо переїзду художньої школи в мікрорайон Алмазний. Ми мали змогу тут усе оглянути і скласти своє враження. Утричі збільшилась площа закладу, з 600 кв. м до 1800 кв.м, кожен викладач має свій клас. Тепер у школі займається понад 400 дітей. Добре, що ми взяли на себе відповідальність щодо перенесення художньої школи на нову адресу. Можливо, стало декому їздити незручно, але тут діти займаються у затишку та комфорті, мають усе необхідне. От сьогодні поспілкувався з дітьми, і приємно, що всі вони з різних шкіл, гімназій, живуть у різних куточках Полтави і приїжджають сюди займатися тим, що їм подобається. Ми збільшили фінансування на придбання сучасних матеріалів – канцтоварів та іншого витратного матеріалу. Умови, вважаю, тут дуже гарні. Будемо й надалі підтримувати цю школу».

Вихованці дитячої художньої школи ставали переможцями багатьох конкурсів. А навчають їх викладачі Ірина Мотилевич, Ірина Шрамко, Ганна Будущева-Довгаль. Під керівництвом досвідчених і талановитих, у якісних та затишних умовах діти відточують свою майстерність. Для багатьох із них це не просто захоплення, а можливо, і професія у майбутньому.


Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 08.04.2019, 10:27137
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень