20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Команда Андрія Матковського разом з жителями Ліска наводила лад у селищі

30 березня жителі Ліска зібралися на спільне прибирання території селища в рамках двомісячника чистоти та благоустрою, що розпочався в Полтаві. Цього дня працювали в районі перехрестя вулиць Ползунова й Товстого, 6 й 20 квітня продовжать прибирання далі по селищу.

– Ми наводимо лад на своїй території, – розповіла місцева жителька Тетяна Мирошниченко. – На жаль, у нас є чимало несвідомих громадян, які накидали сюди сміття (і нині навіть не прийшли прибирати!). У результаті – і з одного, і з другого боків сміттєзвалища. Жити в таких умовах неприємно, хочеться чистоти, порядку. Якби нам тут баки поставити, думаю, ситуація б змінилася. Сміттєвоз до нас їздить, пенсіонери виносять сміття до нього. Але для молоді, яка працює, графік незручний. Тому нерідко вони залишають пакети неподалік зупинки. Із баками буде набагато чистіше. Цього дня ми годин п’ять витратили на прибирання, бо дуже вже багато сміття. Зазвичай на таку роботу витрачається години три-чотири. Ми щорічно прибираємо територію селища.

У цьому жителям Ліска завжди допомагає депутат Полтавської міської ради Володимир Корчака з команди Андрія Матковського.
– Жителі Ліска і я як депутат цього округу постійно дбаємо про благоустрій і санітарний стан селища, – зазначив Володимир Корчака. – От, наприклад, нинішній суботник. Ми поставили собі за завдання прибрати територію між залізницею та житловим масивом. Насамперед вирішили навести лад саме в цьому місці, оскільки воно – фактично основний в’їзд до селища, його обличчя. До робіт долучилися приблизно чотири десятки чоловік. Це люди, які проживають у будинках, розташованих поблизу. У наступні вихідні на прибирання вийдуть жителі інших вулиць – селище має велику протяжність, роботи дуже багато.

Міська, районна влада потурбувалися про підтримку жителів селища, котрі долучилися до прибирання, – комунальні підприємства надали екскаватор, машини.
– Усі ми мріємо, щоб наша Полтава була чистою, охайною, комфортною, – сказав голова найбільшої в Полтавській міській раді фракції Андрій Матковський. – Але треба не лише любити місто на словах, а й показувати цю любов своїми справами. Завдяки міській владі кількість двірників на вулицях обласного центру 2019 року збільшилася, та вони не в силах самостійно впоратися з тим величезним обсягом роботи, ліквідувати всі захаращення територій, що накопичилися до цього дня. Тож ми запрошуємо всіх полтавців: школярів, студентів, пенсіонерів та інших об’єднатися, долучитися, як і раніше, до суботників, двомісячника чистоти та благоустрою, наслідувати приклад жителів Ліска. У цьому селищі живуть дуже активні люди. Вони прибирають сміття, саджають дерева, наводять порядок біля своїх будинків, на своїх вулицях. Це дуже гарна справа. Чисте місто – це справа кожної людини. Депутати нашої команди кожен на своєму окрузі організовує в рамках двомісячника чистоти та благоустрою такі прибирання. Запрошуємо приєднуватися до цих заходів усіх полтавців. Технікою ми їх забезпечимо – співпрацюємо з комунальними підприємствами, які теж зацікавлені в тому, аби швидко та якісно впоратися з поставленими завданнями. До речі, на сьогодні в рамках двомісячника вони працюють без вихідних. Разом ми зуміємо навести лад у нашому місті.

Окрім прибирання, знесення порослі, жителі Ліска також висадили 30 березня півсотні берізок. Торік, нагадаємо, із іншого боку житлового масиву було посаджено близько 500 дерев: сосон, дубів тощо. На останок присутні традиційно поласували смачною кашею.

Світлана АНАТОЛЬЧЕНКО
Богдан Шевченко, 08.04.2019, 11:40134
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень