20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

У Решетилівці відкрили сучасний гуртожиток для студентів

Гуртожиток, облаштований сучасними умебльованими кімнатами, туалетами, душовими, кухнями та кімнатами відпочинку, відкрили на базі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г.Боровенського». Розрахований гуртожиток на 170 студентів. Триповерхова будівля оснащена системою відеонагляду, яка складається з вуличних і внутрішніх камер, відеореєстратора та монітора. Капітальну реконструкцію будівлі розпочали в червні минулого року. Як зазначив т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий, усі роботи підрядник виконав якісно.

«Насамперед це житло розраховане для іногородніх ліцеїстів, а таких 60%. Приємно, що реалізовуються такі поректи завдяки спільній роботі обласної ради та облдержадміністрації. Умови для студентів створили комфортні, думаю, що навіть не всі вдома проживають у таких кімнатах. У гуртожитку здійснили комплексну реконструкцію, забезпечили й енергоефективність приміщення, і доступність для маломобільних верств населення, зокрема є пандус, спеціальні поручні та санітарна кімната. Враховували й економію при опаленні приміщення. Відкриття таких об’єктів – це і є результат впровадження реформ», – сказав Роман Товстий.

Як розповів голова обласної ради Олександр Біленький, два роки тому в ліцеї не було навіть спортивного залу. На початку 90-х років минулого століття в Решетилівці побудували приміщення аграрного ліцею, але на спортзал тоді кошти не виділяли.

«Ми вирішили не зупинятися лише на реконструкції спортзалу, а й створити комфортні умови проживання для студентів. З обласного бюджету на реконструкцію гуртожитку виділили 23 млн грн. Облаштували не тільки приміщення зсередини, а й оновили фасад та прилеглу територію. Збільшили й кількість місць із 150 до 170. Також тут маємо непогану спортивну базу. Третій поверх передбачений для зборів спортсменів. На літо маємо вже заявки від кількох спортивних клубів на проведення зборів», – сказав Олександр Біленький.

Гуртожиток на 100% забезпечений педагогічними кадрами та обслугою, працюють психолог і медик. У закладі здобувають освіту 333 учні. Навчальний комплекс ліцею складається з двох корпусів, двох гуртожитків, їдальні та котельні.

«У гуртожитку ліцеїсти проживатимуть безплатно. Але якщо самі ж вихованці пошкодять майно, тоді повинні будуть відшкодувати збитки, – зазначила заступник директора з навчально-виробничої роботи Світлана Болбат. – Житимуть тут діти переважно з сіл. Також виділимо місця й для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей пільгових категорій, із малозабезпечених та багатодітних сімей. Багато уваги приділяємо позаурочній роботі».

Оглянули реконструйований гуртожиток керівники області, депутати обласної ради, вихованці ліцею та їхні батьки.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Богдан Шевченко, 09.04.2019, 09:55144
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень