25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із чергового об’їзду міста комунальними службами

Щовівторка полтавські комунальники інспектують місто. Об’їзди Полтави – важлива частина величезної роботи щодо утримання міста в чистоті та порядку. Роботи, яка не припиняється. Чимало завдань постає перед комунальними службами навесні, аби місто щонайшвидше привести до ладу
.
Ранком 2 квітня відбувся черговий об’їзд міста керівниками підприємств, які опікуються питаннями житлово-комунальної галузі Полтави. Провів його заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко:
– Упродовж тижня до міської ради звертаються люди зі своїми проханнями та скаргами. Після цього служби формують список адрес, які потрібно об’їхати. Окрім цього, є місця, які ми об’їжджаємо традиційно і перевіряємо виконання доручень, які надавали раніше. Такі заходи дисциплінують чиновників, вони бачать проблеми безпосередньо на місцях і ставляться до їх розв’язання з належною відповідальністю.

Цього разу особливу увагу комунальники приділили перевірці санітарного утримання територій міста, благоустрою, а також забезпечення чистоти та порядку. Так, КП «Декоративні культури» було надано доручення привести до належного санітарного стану вулицю Європейську: вирубати поросль, спиляти сухі дерева та розчистити території. Керівник КП «Декоративні культури» Сергій Луценко прозвітував про виконану дендрологічну розчистку на території Білої альтанки та на Соборному майдані.

Також надали доручення інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста посилити роботу із суб’єктами господарювання щодо утримання закріплених територій у належному стані.

Після завершення об’їзду Олексій Чепурко зазначив, що господарство міста в останні роки перебувало в суцільній руїні.
– Ми бачимо, що системно містом ніхто роками не займався. Після зими особливо помітно, що багато об’єктів потребує капітальних ремонтів. Звісно, на всі з них одразу фінансування з бюджету не вистачить, але поступово – крок за кроком – ми все зробимо, – запевнив заступник міського голов.

Серед так званих задавнених проблем благоустрою, які стосуються всієї території Полтави, – відновлення асфальтового та ґрунтового покриття після розкопок «Полтававодоканалу». Адже постійно складається абсурдна ситуація, коли підприємство виконує роботи, руйнуючи нещодавно покладене покриття. Тож Олексій Чепурко найближчим часом з представниками «Полтававодоканалу» проведе відповідну нараду.

Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 09.04.2019, 10:02106
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень