22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Дітям — усе найкраще: у гімназії № 32 функціонує оновлена спортивна зала

Полтавська гімназія №32 у мікрорайоні Половки була відкрита 40 років тому. У 2018 році уперше за час існування закладу капітально відремонтували спортивну залу. На це з міського бюджету було спрямовано близько 1 млн грн. Відремонтували її від підлоги до стелі. Так, учні не лише добре навчаються, але й активно займаються спортом у комфортних та сучасних умовах. Днями до закладу з робочим візитом завітали начальник управління освіти міськвиконкому Юрій Матвієнко та голова однієї з найбільших фракцій у Полтавській міській раді Андрій Матковський.

В оновленому сучасному спортивному залі діти залюбки займаються спортом навіть у дні шкільних канікул. Учитель фізичного виховання, у минулому чемпіон України з волейболу Едуард Дендеберя якраз проводив тренування зі школярами. Розповів, що сам навчався у цьому закладі й добре знає, як було тут раніше: «Я пам'ятаю цей зал з 1980 року. У ньому зробили косметичний ремонт у 2001 році, а торік провели капітальний, уперше за час існування закладу. Тепер ситуація зовсім інша – повністю відремонтована підлога, яка раніше провалювалася, стеля, яка сипалася. Також раніше приміщення було напівтемне, а нині – повністю відремонтоване освітлення. І, що найголовніше, з дерев'яними вікнами температура взимку тут не перевищувала 10°С, а тепер нижче 20°С не опускається. Приємно, що створені комфортні умови і для дітей, і для роботи вчителів».

Радіє, що може тренуватися у комфортних умовах і учень 8 класу Полтавської гімназії №32 Сергій Єлізаров: «У залі змінилось майже все. Ми з товаришами відвідуємо секцію волейболу, тому, звичайно, стан спортивної зали для нас має значення. Добре, що все зробили так чудово. Раніше у нас не було секції з волейболу, а нині її відновили, і за це дякую керівництву гімназії. Із задоволенням приходжу сюди і граю кожен день».

Андрій Матковський укотре наголосив, що фінансування галузі освіти пріоритетне для міської влади. Розповів, що за останній рік уже відремонтовані в школах до десятка спортивних залів: «На прикладі цієї гімназії можу сказати, що цього року тут з'явиться ще і штучне покриття на вулиці, аби наші діти могли грати в футбол. Вважаю, що саме такі спортивні зали, як цей, мають бути в кожній полтавській школі. Завдяки децентралізації місто отримує більше коштів до міського бюджету, тож я впевнений, що в цьому році навчальні заклади будуть забезпечені всім необхідним».

Нагадаємо, цього року на фінансування галузі освіти з міського бюджету було спрямовано майже 1 млрд грн, що складає третину бюджету міста на 2019 рік.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 15.04.2019, 09:56115
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень