25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Кубок Полтавщини — 2019» зібрав учасників із різних куточків України

6-7 квітня у дискотечно-виставковій залі Полтавського міського будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців «Кубок Полтавщини – 2019».

Цього разу його проводили вже ввосьме. Організаторами виступили танцювально-спортивний клуб «Альянс» (керівники – Олександр Жиров та Наталія Панасюк) і ГО «Школа спортивного танцю «Естадес» (керівник – Оксана Дзюбан). Традиційно захід підтримали управління у справах сім’ї, молоді та спорту, а також управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради. Узяти участь в одному з найбільших у місті фестів виявили бажання понад 700 пар танцюристів із 17 міст України: Полтави, Лубен, Кременчука, Світловодська, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Києва тощо. Конкурсанти були різного віку (від 3 до 40 років) та рівня майстерності (від новачків до професіоналів – призерів міжнародних змагань).

– Дуже приємно, що саме в Полтаві проходить такий масштабний фестиваль, який щороку збирає танцюристів із усіх куточків України, – зауважила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питань діяльності та розвитку гуманітарної сфери) Людмила Бойченко з команди Андрія Матковського. – Це свято краси, грації, яке є майданчиком для здобуття досвіду новачками та черговим підтвердженням майстерності для тих, хто вже давно займається спортивними бальними танцями.

Учасники фесту виступали з європейською та латиноамериканською програмами. Переможців і призерів визначали в 70 номінаціях. Оцінювало конкурсантів незалежне професійне журі, до складу якого ввійшли 15 суддів вищої категорії з різних регіонів країни.
– У першу чергу ми звертали увагу на лінії корпусу, музикальність виконавців, активність руху тощо, – сказав головний суддя змагань Руслан Булейко.

Пари були розподілені за рівнем виконання. Відповідно до цього критерію склали й програму заходу – він мав шість відділень. Особливе зацікавлення публіки викликали виступи дітей-початківців, які вперше взяли участь у такому турнірі.
– Усі вони одержали медалі й дипломи, а також цінні подарунки від спонсорів, – розповів один із співорганізаторів фестивалю Олександр Жиров.

Переможцям із інших категорій вручали дипломи, кубки та медалі.

За словами організаторів, бальні танці сприяють розвитку естетичності в дітей, привчають молоде покоління до прекрасного. А рівень майстерності, до якого варто прагнути в хореографічному мистецтві, можуть продемонструвати старші товариші. До речі, цього року у вечірньому відділенні свою показову програму присутнім на фестивалі представили триразові чемпіони світу, чемпіони Європи, віце-чемпіони International Championship, Blackpool Dance Festival, майстри спорту України зі спортивних танців Олександр Безкровний та Марія Савчук.

Віолета СКРИПНІКОВА
Богдан Шевченко, 15.04.2019, 11:18159
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень