21 липня 2019 • № 29 (1565)

У полтавських тхеквондистів — кваліфікаційний період

У Харкові відбувся перший етап Всеукраїнського гран-прі з тхеквондо «Атака», у якому взяли участь понад 500 спортсменів з 32 команд. Участь у змаганнях брала і команда Полтавської ДЮСШ №4. Спортсмени до нашого міста повернулись з нагородами різного ґатунку.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Ростислав Єфименко (кадети понад 65 кг), Вік-торія Цілуйко (діти до 24 кг), тренер – Юрій Шавиро.

Срібні нагороди здобули: Дмитро Тупік (юніори до 68 кг), Володимир Ярош (юніори до 63 кг), тренер – Юрій Шавиро, Дар'я Цюпка (юніори до 44 кг), тренер – Богдан Зубрійчук.

Третє місце посіли: Максим Гринько (юніори до 48 кг), Станіслав Єфименко (кадети до 65 кг), Єлизавета Лазарєва (кадети до 51 кг), тренер – Юрій Шавиро, Єгор Айдін (юнаки до 27 кг), Тимур Теслюк (молодші юнаки до 41 кг), тренер – Богдан Зубрійчук, Ігор Гаврилко (кадети до 57 кг), Максим Ерлі (юнаки до 48 кг), тренер – Вікторія Терещенко.

Турніри гран-прі «Атака» рейтингові, боротьба йде за місце в збірній України і право представляти країну на чемпіонатах Європи та світу.
– Тепер до збірної входить не той, хто виграв чемпіонат України, а той, у кого більше балів по закінченні кваліфікаційного періоду, – розповів старший тренер відділення тхеквондо ДЮСШ №4 Юрій Шавиро. – Приємно, що полтавський спортсмен Ростислав Єфименко має всі шанси представляти нашу країну на чемпіонаті світу. Ростислав два тижні тому виграв чемпіонат України, на турнірі «Атака» підтвердив своє чемпіонство у ваговій категорії понад 65 кг.

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вітає спортсменів та тренерів Полтавської ДЮСШ №4 відділення тхеквондо з вдалим виступом на змаганнях.