19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Для молодих, активних, творчих: у Полтаві стартувала Студентська Ліга Сміху

Справжній вибух молодіжної енергії, гострий гумор та неймовірні враження – відбувся відбір до першого сезону Полтавської Студентської Ліги Сміху.

10 квітня у міському Будинку культури відбулося найяскравіше гумористичне дійство цього року. На фестивалі свої жарти та почуття гумору демонстрували 14 команд з усієї області. Організаторами заходу стали учасники команди Ліги сміху «Fazzers» Іван Ксенжук і Андрій Боблях та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Активну участь у впровадженні молодіжної ініціативи взяв на себе заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов. Він зауважив, що подібні ініціативи проводити просто необхідно, адже Полтава повинна стати містом молодіжним, таким, що дає юнакам та дівчатам можливості для розвитку в різних сферах:
– У Полтаві дуже багато талановитих хлопців і дівчат, а от платформ для реалізації їхнього потенціалу не так багато, як хотілося б. Тому, звичайно, над цим потрібно працювати, – зауважив депутат. – Перший досвід реалізації Полтавської Студентської Ліги Сміху показав, що такі заходи потрібні як учасникам для саморозвитку, реалізації себе, прояву власних можливостей, так і глядачам, адже це чудова можливість провести своє дозвілля культурно, весело та яскраво.

Перш ніж потрапити на сцену міського Будинку культури, усі потенційні команди-учасники проходили відбір. Організатори розповідають: цього дня перед полтавською публікою виступили тільки найкращі. Також зауважують: запровадили Полтавську Студентську Лігу Сміху, щоб об’єднати молодь міста та для того, аби гумор у Полтаві процвітав та розвивався.

– Заявок на участь у фестивалі надійшло багато, ми навіть не очікували на такий ажіотаж. Були команди з інших міст України, з інших областей, але наша головна умова – лише участь полтавських колективів та Полтавської області для того, щоб саме наші колективи розвивалися і в подальшому доходили до більш високих ступенів розвитку у цьому руслі, – розповів Іван Ксенжук.

– Також дуже приємно, що міська влада не залишається осторонь таких заходів, долучається до організації та активно їх підтримує, – додає Андрій Боблях.
Головний редактор Студентської Ліги Сміху

в Полтаві, капітан команди віце-переможця Ліги Сміху 2018 року «Гостинница 72» Денис Ловчев зауважив, що жарти команд були дуже різноманітні:
– Вони надсилали мені власний матеріал. Моє завдання полягало в тому, аби сказати їм, що смішно, а що ні, що можна поміняти, а який жарт необхідно переробити. Критерії відбору такі: номер має бути актуальним, смішним та найголовніше – новим.

Чудова нагода відкрити фестиваль і спробувати свої сили випала команді Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка під назвою «Права паличка Твікс» у складі Михайла Харламова, Марії Шумей та Руслана Лапшина.
– Нашій команді близько трьох років. Ми обожнюємо гумор та дуже любимо виступати. До цього брали участь у Чернігівській Лізі КВН. Також отримали звання чемпіонів ректорського кубку ПНПУ ім.В.Г.Короленка. Тепер вирішили спробувати свої сили в Студентській Лізі Сміху, оскільки Полтава – це рідний дім, а вдома, як відомо, і стіни допомагають. Готувалися до виступу дуже довго. Сказати чесно, було складно, але воно того варте. Плануємо відіграти всі відбіркові тури і поїхати до Одеси. Будемо сподіватися на краще, – поділилися учасники команди.

По перемогу на фестиваль прийшли не лише молоді таланти, але й корифеї гумору. Олександр Сергієнко та Владислав Призов у складі команди «Без проблем» планують потрапити до сезону та викликати прихильність журі життєвими жартами:
– Команді «Без проблем» лише два місяці, оскільки ми зробили ребрендинг. До цього виступали під назвою «Французи». І стали віце-чемпіонами Вінницької та Тернопільської Ліги Сміху, а також брали участь у проекті «Розсміши коміка». У нашій команді все дуже просто. Як відомо, сміх допомагає людям позбавитися багатьох проблем, тож невеличкою місією нашої команди стала допомога людям подивитися на це з іншого боку та пожартувати над ними. Я займаюся гумором близько десяти років, Влад – п’ять. Також у нашій команді грають молоді хлопці, які тільки-но починають робити свої перші кроки в гуморі. Ми їм у цьому допомагаємо.

Зірковими ж тренерами проекту стали Павло Журавльов, Владислав Стеблівський, Наталія Май, Костянтин Ізюмов, Олександр Лазарєв. Кожен тренер відібрав собі по дві команди. Отже, за титул переможця у сезоні будуть змагатися десять команд.

Перша гра сезону відбудеться вже на початку травня. Саме тоді будуть представлені виступи команд з їхніми новими тренерами.
Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 18.04.2019, 12:29132
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень