Третя поспіль поразка «Ворскли»

«Арсенал-Київ» – «Ворскла» – 1:0
Гол: Калитвинцев, 58
«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Габелок, Мисик (Якубу, 81), Карека (Коломоєць, 68), Чеснаков, Сапай, Мартиненко, Шехіч, Кане, Петровіч.

У дебюті матчу дві небезпечні атаки створили господарі, у яких міг відзначитися екс-ворсклянин Кадимян. Лише після цього полтавці відповіли хоча б чимось серйозним. Обидві загрози прийшли з правого краю: спершу Шехіч пройшов у штрафний майданчик, перегравши двох захисників і бездарно пробив поруч зі стійкою, а потім Пердута створив загострення, м'яч відскочив до Кареки, який метрів з десяти пробив над поперечиною.

На початку другої половини зустрічі було дві чудові нагоди для Кареки відкрити рахунок, але їх бразилець використав так само бездарно. Згодом на підступах до штрафного майданчика «Ворскли» Сапай ціною жовтої картки зупинив Ковпака. Гравець «Арсеналу» Калитвинцев потужно пробив зі шрафного, м’яч поцілив у поперечину й опустився за лінією воріт – 1:0.

На 73-й хвилині після кутового м’яч у ворота киян головою забив Мартиненко, але арбітр його не зарахував, убачивши порушення правил в атаці. На 83-й хвилині «Ворскла» ще й залишилася у меншості, другу жовту картку отримав Сапай. На 89-й хвилині Габелок міг зрівняти рахунок зі штрафного, але блискуче з ударом упорався Підківка.

Полтавська «Ворскла» має в пасиві третю поспіль поразку і черговий матч без забитого м’яча.

Результати інших матчів 24 туру: «Маріуполь» – «Динамо» – 0:1, «Шахтар» – «Зоря» – 3:0, «Львів» – «Олександрія» – 1:2, «Десна» – «Карпати» – 2:1, «Чорноморець» – «Олімпік» – 1:1.