19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Налагоджуючи міжнародні зв’язки: з представниками китайської делегації обговорили питання енергоефективності

Полтава продовжує налагоджувати зв’язки з представниками Китайської Народної Республіки. Так, 11 квітня відбулася чергова зустріч, у якій узяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (соціально-економічні питання) Тетяна Юрченко і фахівці КО «Інститут розвитку міста».
Цей візит до Полтави не перший. Представники китайської сторони вже обговорювали з владою міста можливості співпраці у різних сферах. Цього разу в центрі уваги були проекти, що стосуються енергоефективності та можливості розміщення на території міста потужностей компанії GoodWe, яка займається дослідженням і виробництвом фотоелектричних інверторів та інших механізмів для накопичення енергії. Підприємство співпрацює з Туреччиною, Німеччиною, Італією, Іспанією, Сполученими Штатами Америки тощо. Зразки продукції компанії розміщені в більш ніж ста країнах світу.

Голова китайської делегації Лін Хенсі зазначив, що ці сонячні інвертори широко використовуються в житлових будинках, комерційних системах і системах зберігання енергії.
Заступник міського голови, член команди «Рідне місто» Тетяна Юрченко наголосила:
– Наша команда та її лідер Олександр Удовіченко зацікавлені в тому, щоб зробити Полтаву комфортною для жителів і цікавою для гостей. Тому ми цілеспрямовано й активно співпрацюємо з потенційними інвесторами, постійно примножуючи взаємовигідні контакти. Адже інвестиції – це основа для успішного розвитку промисловості, збільшення кількості робочих місць, запровадження інноваційних технологій. Партнери з Китаю мають чимало перспективних ідей і проектів, реалізація яких наблизить Полтаву до сучасних світових тенденцій.

Директор комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко зауважив, що спільно з китайськими колегами вже оглядали території, які можна використати максимально ефективно і де потенційно розташувати потужності підприємства.

Нагадаємо, раніше представники китайської делегації презентували керівництву міста конкретні проектні пропозиції, що стосувалися енергоефективності, виробництва електромобілів, будівництва індустріального парку, облаштування геотермального опалення тощо.

Юлія РОМАНЕНКО

Богдан Шевченко, 18.04.2019, 13:14103
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень