19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Вихованці дитячої музичної школи продемонстрували свої таланти та досягнення

У четвер, 11 квітня, у приміщенні Палацу дозвілля «Листопад» відбувся звітний концерт Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди. Учні та викладачі семи відділень закладу представили музичні та хореографічні виступи класичного і сучасного спрямування.

За словами директора Полтавської музичної школи №1 Євгена Дудника, звітний концерт має неабияке значення і до нього вихованці та педагоги готуються протягом усього року:
– Для нас це велика подія, адже цілий рік ми старанно готуємо нові номери та експериментуємо з жанрами і стилями. Звітний концерт – це нагода підбити підсумки навчального року, продемонструвати здобутки наших учнів. Я вважаю, головне завдання музичної школи – прищепити дітям любов до музики та прекрасного. І наші педагоги докладають до цього максимум зусиль.

Костянтин Булага вже четвертий рік працює у музичній школі. Він – викладач театру народного танцю «Барви».
– На мою думку, для школи естетичного спрямування дуже важливий мікроклімат, який панує в колективі. У нашій школі це передусім повага до особистості та любов до своєї справи, – говорить викладач. – На концерті презентували спільні номери із «Живими барабанами», зразковим інструментальним ансамблем «Зернята». Звітний концерт – це завжди незабутнє свято для педагогів, дітей та їхніх батьків.

На захід завітали депутати Полтавської міської ради та керівництво міста. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмила Бойченко підкреслила, що музична школа №1 – одна з найкращих шкіл естетичного спрямування у місті і єдина, де наявний хореографічний відділ:
– Вважаю, що подібні концерти – це чудова можливість для дітей показати свої здобутки. Також це можливість спробувати стати на сцені впевненішими, відчути, що справа, якою займаєшся, справді змінює твоє життя на краще. Цей заклад – один із найкращих, тому він користується неабияким попитом у дітей. Також варто додати, що кожного року школа стає учасником, призером та лауреатом багатьох конкурсів не тільки в Полтаві чи області, але й в Україні.

Окрім того, Людмила Анатоліївна зауважила, що цього року за сприяння міської ради з’явилася можливість надати п’ять додаткових штатних одиниць для виховання молодих талантів.
Зі свого боку заступник голови фракції БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Олександр Глазов розповів про фінансову підтримку школи та її значущість для розвитку міста:
– Полтава – один з невеликої частини обласних центрів, які залишили фінансування закладів позашкільної освіти та розвитку дітей. Постійно проводимо робочі зустрічі з директором, на яких обговорюємо потреби закладу. Допомагаємо проводити поточні ремонти та забезпечуємо всім необхідним для повноцінного функціонування школи. І я вважаю надзвичайно важливим, що юні полтавці мають змогу на рівних здобувати знання та навички, незалежно від статку їхніх сімей. Сьогодні на концерті молоді таланти звітуватимуть перед глядачами, серед яких і їхні рідні та близькі. Щодо нас, то приємно бачити, яку талановиту молодь готує школа, а її вихованці представляють наше місто на всеукраїнському та світовому рівнях, а також піднімають культурний рівень міста на більш високий щабель.

За словами голови фракції «Рідне місто» у Полтавській міській раді Світлани Нестулі, міська влада всебічно сприяє особистій реалізації та культурному розвитку юних полтавців, зокрема через допомогу закладам позашкільної освіти.
На важливості підтримки закладів естетичного виховання наголосила голова фракції «Рідне місто» у Полтавській міській раді Світлана Нестуля:
– Інтелектуально та культурно розвинуте молоде покоління – це запорука того, що Полтава в близькому майбутньому стане цивілізованим містом. Саме від цих дітей уже завтра залежатиме, чи буде вона топтатися на місці, чи рухатиметься в правильно обраному напрямку.

16-річна полтавка Анна Дзюбан продемонструвала присутнім свої надзвичайні вокальні здібності. Вважає, що такі концерти дають змогу відчути себе справжнім артистом:
– Займаюся вокалом більш ніж чотири роки, і мені дуже подобається ця справа. На концерт підготувала пісню «Ніч яка місячна» та разом із естрадним ансамблем виконала фінальну пісню. Такі концерти надихають мене на наполегливіше навчання, на них отримую неоціненний досвід. У майбутньому мрію стати співачкою і сподіваюся, що зможу примножити славу свого міста.

Ще однією учасницею заходу стала 10-річна танцюристка Анастасія Козіна, яка із захопленням розповідала про подорожі колективу – театру народного танцю «Барви» та здобуті в Рівному та Гадячі призові місця. Із її розповіді стало відомо, що колектив дуже дружний і веселий, а педагоги, Костянтин Булага та Вікторія Граб, з радістю допомагають своїм вихованцям, якщо в них щось не виходить.

За плідну працю, любов до дітей та виховання юного покоління колектив Полтавської музичної школи №1 ім.П.Майбороди відзначили подякою виконавчого комітету Полтавської міської ради.
Фінальну пісню концерту присвятили найголовнішим людям у житті – батькам. А слова подяки на їхню адресу остаточно розчулили глядачів.

Олександра ІОФФЕ
Богдан Шевченко, 19.04.2019, 11:26157
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень