19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Організація літнього відпочинку, соціальний захист: відбулося чергове засідання виконкому

Питання, що стосуються галузі сім’ї, молоді, соціального захисту, містобудування та інші, розглянули під час засідання виконавчого комітету 17 квітня.

Передусім члени виконкому ухвалили рішення, що стосується організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку. Відповідно до зазначеного рішення за кошти міського бюджету будуть фінансуватися:

- харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням;
- утримання табору, підготовка та організація оздоровчої кампанії в КЗ «ПДЗОВ «Супутник» (с. Михайлівка Диканського району) та СДЗОВ «Олімпійські надії» (с. Соснівка Полтавського району);
- здешевлення путівок у КЗ «ПДЗОВ «Супутник» (с. Михайлівка Диканського району) для дітей пільгових категорій;
- придбання путівок дитячо-юнацькими спортивними школами для дітей пільгових категорій;
- оздоровлення дітей Полтави через механізм відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Полтавської області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми;
- проведення та організація екскурсій, розважальних заходів для дітей, які відпочивають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;
- стаціонарне планове лікування дітей у дитячій міській клінічній лікарні.

Загалом цього року на оздоровчу кампанію з міського бюджету спрямовано більш ніж 25 млн грн.

Ухвалили також під час засідання виконкому рішення щодо організації та проведення молодіжного проекту «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування м.Полтава».

На виконання програми соціального захисту жителів міста «Турбота» на 2019 рік ухвалене відповідне рішення, яке передбачає надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення. Загалом рішенням спрямовано 897 тис. 793 грн на підтримку учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, матерів загиблих в Афганістані воїнів, родині, у якій помер учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС другої категорії, тощо.

Окрім того, ухвалили під час засідання виконкому рішення щодо організації великоднього ярмарку на вулиці Соборності. Так, з 25 по 27 квітня 2019 року проводитиметься великодній ярмарок на вулиці Соборності від вулиці Котляревського до площі перед театром ім.М.В.Гоголя.
Ухвалили й рішення щодо відзначення у Полтаві Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також рішення щодо тимчасового припинення руху транспорту 9 травня 2019 року на вулиці Європейській.

Останнє передбачає тимчасове припинення руху транспортних засобів 9 травня 2019 року з 8.30 до 11.00 на ділянці вулиці Європейської (від вулиці Шевченка до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика).
Об’їзд транспорту на цей час здійснюватиметься вулицями Пушкіна, Шевченка, Сінною, Раїси Кириченко і прилеглими до них.

Також з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 14 травня о 13.00 відбудеться традиційна легкоатлетична естафета на призи газети «Зоря Полтавщини».
Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету. Так, частково буде призупинено рух транспортних засобів 14 травня 2019 року з 12.40 по 15.00 за маршрутом руху учасників традиційної легкоатлетичної естафети.

Юлія РОМАНЕНКО
Богдан Шевченко, 22.04.2019, 14:10128
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень