19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Толока на околицях: повсякчас пліч-о-пліч з місцевими — депутати

У суботу, 13 квітня, у рамках двомісячника чистоти та благоустрою провели прибирання на території селищ Залізничників, Крутий Берег та Рибці.

У селищі Залізничників – чистота та лад
Наводити лад у селищі місцевим жителям допомагав депутат Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського Володимир Корчака. Він збирає суботники вже три тижні поспіль. Цього разу прибирання проходило поблизу селищного стадіону та поряд із житловими будинками. На його думку, спільна праця згуртовуює людей та дає можливість обговорити проблемні питання селища.

– Сьогодні як депутат міської ради спільно із селищним комітетом, комунальними підприємствами та жителями селища Залізничників організував суботник по прибиранню неприватної території селища. Цей захід став частиною системної роботи, спрямованої на благоустрій території селища. Такі прибирання організовую вже втретє починаючи з 30 березня, – зазначає депутат. – Спершу ми вирішили прибрати місця масового відвідування громадян – територію поблизу стадіону. Потім прибирали внутрішні дворові території. Станом на десяту годину ранку вивезли вже близько п’яти машин сміття.

За словами Володимира Корчаки, роботи із благоустрою у селищах Лісок та Залізничників відбуваються постійно:
– Наступний суботник плануємо провести 20 квітня у Ліску біля обеліска загиблим землякам. Також напередодні Дня Перемоги зробимо і поточний ремонт пам’ятника. Приємно, що багато людей із активною громадською позицією допомагають нам робити селища більш комфортними та привабливими для проживання. Протягом усього суботника немало людей підходило до мене із запитаннями, побажаннями. Вважаю, що такі заходи – чудова нагода не тільки зібратися разом, але й обговорити важливі для громади питання.

Небайдужі люди прибирали перед початком сезону і берег Ворскли. Для підтримки його у належному стані це робитимуть і надалі.
На останок на присутніх чекало традиційне частування кашею.

Навели порядок і в селищі Крутий Берег

У той самий час і у Крутому Березі місцеві жителі та представники влади теж вийшли на черговий суботник. Наводили порядок на кількох ділянках одночасно. Одна група людей прибирала вулиці, а інша – займалася очищенням озера Берданки. Цим округом опікується депутат фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді Юлія Мелкумова.

– Кожного року з настанням весни виникає необхідність у прибиранні територій. Тож команда Андрія Матковського залюбки відгукується на прохання жителів. Ми виділяємо техніку для прибирання та вивезення сміття, а також разом з комунальним підприємством «Декоративні культури» допомагаємо спилювати аварійні і сухі дерева. Наша команда робить усе необхідне для комфортного життя жителів міста та його околиць, – розповідає депутат. – Конкретно на цьому окрузі суботник проводився вперше, оскільки це новобудова. Тож нині докладаємо всіх зусиль для благоустрою цієї території.

Місцева жителька Валентина Литовченко радіє, що люди стали масово долучатися до подібних заходів:
– Такі толоки проводимо двічі на рік – навесні та восени. Люди проявляють ентузіазм, адже розуміють, що це все робимо для себе, наших дітей та онуків. Стараємось, аби тут було чисто.

У Рибцях приводили до ладу територію футбольного поля
У селищі Рибці приводили до ладу футбольне поле та територію поблизу кладовища. Суботник організував депутат Полтавської міської ради з команди Андрія Матковського, селищний голова Віталій Павлій.
– На мою думку, найважливіше облаштування і благоустрій неприватних територій. Це футбольне поле, парки та тротуари вздовж доріг, – говорить Віталій Юрійович. – Уже 15 років поспіль працюю на благо жителів Рибців. У таких заходах головне для мене – не створити масовку, а показати реальний результат праці. Більшість власників приватного сектору користується баками, але є негабаритне сміття, яке ми разом із небайдужими жителями збираємо поблизу баків, аби техніці було зручніше його вивозити.

Місцеві жителі вдячні депутатові за те, що він робить селище охайним та затишним, тому підтримують усі його ініціативи.

Олександра ІОФФЕ

Богдан Шевченко, 22.04.2019, 14:14140
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень