19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтаві погодили розміщення атракціонів у Сонячному парку та літніх майданчиків закладів громадського харчування

19 квітня відбулася виїзна нарада за участі членів комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм і підприємців, що розташовують свої об’єкти на території Сонячного парку. Її провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.
Нарада відбулася безпосередньо на місці розміщення літніх дитячих атракціонів, аби оглянути та обговорити доцільність їх розміщення саме на території Сонячного парку. Нагадаємо, що раніше питання розміщення цих об’єктів було відправлене на довивчення.
– Цього року до міської влади надійшло дуже багато пропозицій від підприємців щодо розміщення атракціонів на території Сонячного парку, – розповіла заступник міського голови з соціальних та економічних питань, член команди «Рідне місто» Тетяна Юрченко. – Виникла проблема: адже, якщо ми розмістимо тут усіх охочих, то він перетвориться на парк атракціонів і людям, які шукають спокою, буде некомфортно. Тому ми відібрали лише найкращі варіанти із запропонованих. При цьому акцент робили на головному – безпеці дітей. Я поставила умову: щоб кожен працівник атракціонів обов’язково пройшов курси медичної підготовки, щоб надати в разі потреби першу допомогу.

Відтак, за словами Тетяни Юрченко, будуть розміщені наступні об’єкти: надувні гірки та ігрові кімнати. Атракціони типу «Джампінг» та «Рибалочка» не дозволили розміщувати у парку, аби не виникало перенасичення.
Сонячний парк перебуває на балансі КП «Декоративні культури», його директор Сергій Луценко триматиме на контролі ситуацію, зокрема й догляд підприємців за дитячими майданчиками поруч з атракціонами. Натомість підприємство надасть в оренду на сезон контейнери для сміття та здійснить обпилювання аварійних гілок на деревах.

Цього ж дня відбулося засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та архітектурних форм, яку також провела Тетяна Юрченко.
Члени комісії вже вдруге розглянули питання щодо розміщення літніх майданчиків на вулиці Соборності (минулого разу ці питання теж були винесені на доопрацювання). Загалом розглянули шість пропозицій:
– Цього разу підприємці надали графічні матеріали зі змінами, з урахуванням наших зауважень та норм, тому заперечень щодо розміщення цих майданчиків у комісії не виникає, – зауважила член команди «Рідне місто» Тетяна Юрченко. – Наше прискіпливе ставлення продиктоване почуттям відповідальності за зовнішній вигляд головної прогулянкової вулиці міста. Вона має бути привабливою і комфортною для полтавців і туристів.

Так, під час засідання члени комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм погодили розміщення видозмінених майданчиків таких закладів: «Муза-бар», «Домінік», «Мафія», «Шалена шкварка», «Галушка» та «Beerлога».
Окрім того, члени комісії розглянули питання щодо розміщення на території міста наметів з продажу пасхальних виробів з 22 квітня по 6 травня. Ця продукція реалізовуватиметься на вулицях Шевченка, Героїв-чорнобильців, Соборності, Великотирновській, Зіньківській, 23 Вересня, Курчатова, Чорновола, Козака, Сковороди, Чураївни, Богдана Хмельницького, Європейській, Сінній, Івана Мазепи, Симона Петлюри, Гожулянській тощо.

Володимир СУЛИМЕНКО
Богдан Шевченко, 25.04.2019, 15:53145
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень