19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Емоційно і насичено: звітувалися вихованці «Малої академії мистецтв»

У четвер, 18 квітня, у приміщенні Палацу дозвілля «Листопад» відбувся звітний концерт вихованців Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім.Раїси Кириченко під назвою «Від мрії до успіху». Учні та випускники шести відділень закладу демонстрували свої вміння та здобутки у різних видах мистецтва.
У першому відділенні концерту своїми яскравими виступами вражали глядачів наймолодші таланти міста – юні артисти від чотирьох років.

За їхніми словами, мистецький заклад став для них другою домівкою, де вони знайшли підтримку та друзів. Так, 10-річна Дар’я Слинько розповіла про свій дружний танцювальний колектив, який прагне до перемог та успіху:
– Дуже вдячна своїм батькам, які віддали мене саме в «Малу академію мистецтв». У ній займаюся тим, що мені найбільше до вподоби, – танцюю. Наш колектив дружний, допомагаємо одне одному, якщо в когось щось не виходить. Тут отримую багато приємних вражень та знайшла справжніх друзів. Разом наполегливо тренуємося, щоб у майбутньому перемагати на різних хореографічних конкурсах.

А 10-річний Натан Нездийминога разом із братом Сашком відвідує уроки вокалу. Хлопець запевняє, що звітні концерти – чудова нагода оцінити власні здобутки та поділитися успіхом із близькими:
– Вокалом почав займатися три роки тому і за цей час багато чого навчився. Передусім володіти голосом та правильно інтонувати звуки. З братом у складі хору співали пісні «Веселкова» та «Барабан». Нині на сцену виходжу впевнено, перестав хвилюватися. Концерти дають мені можливість оцінити власні вміння та показати, чого навчився за рік.

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів із команди Андрія Матковського Людмили Бойченко, «Мала академія мистецтв» – одна з найкращих шкіл естетичного спрямування у місті:
– У Полтавській міській школі мистецтв «Мала академія мистецтв» ім.Раїси Кириченко навчається понад півтори тисячі дітей, ними опікується 132 викладачі. На базі закладу постійно діють 48 різноманітних гуртків, 15 із яких мають звання зразкового колективу. Вихованці «Академії мистецтв» постійно беруть участь у конкурсах різних рівнів, не лише у місті та області, але й далеко за межами країни. Цього року понад 400 учнів стали переможцями змагань та конкурсів. Дивлячись на здобутки дітей, ми розуміємо, що на цьому концерті звітуються кращі з кращих. Зі свого боку міська влада робить усе можливе, аби «Академія мистецтв» завжди була сучасною, креативною та продовжувала виховувати молоді таланти міста. Полтавська міська рада підтримує постійний зв’язок із керівництвом школи та забезпечує всім необхідним для повноцінної роботи закладу.

Від міської влади Людмила Бойченко вручила почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради директору закладу Тетяні Магомедовій та побажала творчих успіхів і наснаги.
За лаштунками директор «Малої академії мистецтв» розповіла про символічність назви концерту та успіхи її вихованців:
– Для закладів позашкільного виховання стало традиційним звітувати про свою роботу навесні. Тож і ми раді долучитися до такої традиції та показати таланти наших дітей. Особисто мені приємно дивитися, як із року в рік подібні концерти стають дедалі масштабнішими та феєричнішими. У цьому році ми вирішили обрати незвичайний формат виступу. Окрім демонстрації здобутків, хочемо показати глядачам, з чого починається мистецький шлях. Відповідно до цього обрали назву «Від мрії до успіху» та ретельно спланували номери. Протягом двох відділень можна було побачити, як розвивається талант та вдосконалюється майстерність. І якщо концерт ми розпочали із виступів наймолодших учасників, які тільки-но почали займатися в школі, то на останок підготували номери наших випускників. З останніми підкорили сцени багатьох країн: Великої Британії, Японії, Угорщини, Грузії та Латвії. Привозили звідти призи та гран-прі до рідного міста. У такий спосіб показуємо, що Полтава багата на творчих та креативних дітей.Олександра ІОФФЕ

Богдан Шевченко, 26.04.2019, 10:40161
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень